EESTI KESKKONNAHARIDUSE ÜHING MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
EESTI KESKKONNAHARIDUSE ÜHING MTÜ hetkeolukord
Juba 354 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
1. Üldandmed
Eesti Keskkonnahariduse Ühing asutati 25. oktoobril 2017. aastal keskkonnahariduse konverentsil Jänedal, asutajaliikmed oli 73.
1. Ühingu eesmärgid
Ühing tegutseb järgmiste eesmärkide nimel: (cid:127) edendada keskkonnaharidust ja -teadlikkust ühiskonnas, (cid:127) tagada keskkonnahariduse kvaliteet, (cid:127) ühendada keskkonnaharidusega tegelevaid isikuid ja esindada nende huve, (cid:127) arendada keskkonnaharidusega tegelevate isikute kutseoskusi, (cid:127) laiendada keskkonnahariduse rahastamisvõimalusi.
1. Liikmeskond ja juhatus
Ühing koondab keskkonnahariduse valdkonnas tegutsevaid, õpetajaid ja keskkonnahariduse käekäigust huvitatud eraisikuid. Ühingul oli 31. detsembri 2023 seisuga 123 liiget. Alates 25. oktoobrist 2023. on juhatus kuueliikmeline, juhatusse kuuluvad Anri Kivil, Dagmar Hoder, Evelin Laanest, Maria Ivanova, Raul Savimaa ja Sven Aluste. Juhatuse töö toimub vabatahtlikkuse alusel, juhatuse töö eest tasu ei makstud.
2023. aasta jooksul toimus kaks üldkoosolekut: 20. juunil veebi teel ja 25. oktoobril Keskkonnahariduse konverentsil
Tallinnas. Juuni üldkoosoleku olulisem otsus oli 2022. aasta majandusaasta aruande kinnitamine. Arutati ka 2023.-2024.
aastaks kavandatavaid tegevusi. Oktoobris toimunud üldkoosolekul valiti 3 uut juhatuse liiget, tähistati ühingu 6.
sünnipäeva, tutvustati Keskkonnahariduse juhendajate pädevusmudelit ja toimus arutelu ühingu huvikaitse tegevuste kavandamiseks.
1. Tegevused, projektid ja muud arengud
Koolitused ja Suveakadeemia
SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse toetatud projekti nr RE.4.04.22-0108 “Keskkonnahariduse koolituspäevad ja Suveakadeemia 2022-2023” raames viidi läbi koolitusseeria kolme koolitusega ja keskkonnahariduse suveakadeemia. Koolitusseeria teemaks oli "juhendaja kui eeskuju". Koolitusseeria keskendus tõdemusele, et õpilasteni jõudmiseks ei piisa tugevast programmist, vaid igal juhendajal on läbi oma hoiakute ja eneseväljenduse ka kasvatuslik mõju ning koolitustega soovisime rõhutada eeskuju olulisust juhendamisel ja aidata osalejatel saavutada tugevamat ning isiklikumat kontakti oma õppesisu ja õppijatega.
Projekti raames viidi läbi kolm koolituspäeva (18.02.2023, 17.03.2023 ja 28.04.2023). Kõigil kolmel päeval oli auditoorne õppetöö ja rühmatöö kombineeritud õuesõppega: lisaks auditoorsel õppel läbitud teemadele ja rühmatöö ülesannetele tutvuti esimesel päeval õppealaga ja mobiilseadmetega toetatud õpperaja tegemise võimalustega Wikiloc rakenduse baasil, teisel õppepäeval said koolitatavad moodustada juhendusgruppe ning looduses ette valmistada õpiõue läbiviimist õpilastele ning kolmandal õppepäeval viia gruppides läbi reaalne kohandatud keskkonnahariduslikku õppeprogrammi 6.
klassi õpilastele 10. klassi õpilastest vaatlejate ja tagasisidestajatega. Koolitusseeria sisutegevused viisid läbi Anri Kivil,
EESTI KESKKONNAHARIDUSE ÜHING MTÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?