Müügijuhtimine Storybookis
leia uued kliendid ja saada müügipakkumisi kliendisegmentidele

Tulemuslikule müügile orienteeritud müügijuhtimise lahendused Storybookis toovad vähemalt 3x rohkem müügivihjeid kui mistahes muud rutiinsed müügitegevused

Otseturundus ja müük

Otseturundus ja müük

Müügipakkumised või ostusoovid jõuavad täpselt sihitud ettevõtetele SB-postkasti, valdkonna uudisvoogu ja teie ettevõtte profiilile.

Müügipakkumised

Müügipakkumised

Pakkumiste koostamine ja avalikustamine on imelihtne - koosta see algusest lõpuni ise või jaga oma kampaanialehe linki

Kliendisegment

Kliendisegment

Filtreerides valdkonna ja kliendisegmendi väga täpseks, saab müügi või ostuhanke kampaania märgatavalt tulemuslikumaks.

Ostupotentsiaal

Ostupotentsiaal

Jõua oma müükipakkumiste ja ostuhangetega just nende ettevõteteni, kes on usaldusväärsed ja kõrge ostu- ja müügipotentsiaaliga.

Miks juhtida müüki just Storybookis?

200+ tuhat ettevõtet, kes on usaldusväärsed ja ostu/müügi potentsiaaliga.
350+ tuhat otsustajat, kes võtavad vastu äriotsuseid ja teevad ostu-müügitehinguid.

Ostu- ja müügipotentsiaaliga ettevõtted on:

Ettevõtluses tegutsevad äriühingud ja organisatsioonid, kes on usaldusväärsed ja kõrge mainega.
Otsustajate rollis on motiveeritud juhid, kelle äritegevuse taust on laitmatu.

Ainus müügijuhtimise tööriist Eestis:

Kus müügipakkumised ja ostuhanked jõuavad õige kliendisegmendini.
Mida saab kasutada pakkumiste saatmiseks ekirjaga ettevõtete SB-postkasti.
Kus müügi-ostupakkumisi kuvatakse edasi ka täpselt sihitud valdkonna uudisvoogudes.
Kus igat ostu- ja müügipakkumist toetab rikkalike struktureeritud andmete jõud, mis jõuab ka Googlesse.

Kuidas müügijuhtimine Storybookis Sinu ettevõttele kasu toob?

Võrreldes rutiinsete müügijuhi ülesannetega, saad Storybooki müügitööriista abil genereerida vähemalt 3x rohkem müügivihjeid ja vähendada müügijuhtimise kulu.

dart-board-pngrepo-com

Täpselt sihitud turundussõnumid

Täpselt sihitud otseturundusega saate kõnetada just neid inimesi, kes teie tooteid ja teenuseid vajavad.
Kõnetada saab ekirjadega korraga maksimaalselt kuni 5000 ettevõtet, mis on usaldusväärsed ja kõrge ostuvalmidusega.

Pakkumised valdkonna uudistes

Pakkumised valdkonna uudistes

Lisaks hangete ja müügipakkumiste keskkondadele, on Teie hanked ja pakkumised nähtavad ka nii Teie ettevõtte ärimeedialehel kui ka valdkonna uusidvoos, et jõuda veelgi rohkemate silmapaarideni.

Pakkumised ekirjaga sihtrühmale

Pakkumised ekirjaga sihtrühmale

Müügikampaaniate levimise ulatust ja mõju on võimalik suuurendada, kui saadate pakkumised edasi ka e-kirjaga täpselt filtreeritud kliendisegmendile SB-postkasti ja mis on nähtav ka ettevõtete profiilidel kuni 3-kuud (lugemata) sõnumi märgisega.

Ostupotentsiaaliga kliendid

Ostupotentsiaaliga kliendid

Leidke uusi potentsiaalseid, usaldusväärseid ja ostuvõimelisi kliente - selleks koostage ühekordne turundusnimekiri või tellige turundusnimekiri e-mailile automaatsete uuendustega (kord päevas, nädalas, kuus või kvartalis).

Lisamüügivõimalused (API)

Lisamüügivõimalused (API)

Lisamüügi tulemusi saate märgatavalt parandada, kui võtate andmeliidesega (API) enda süsteemidesse just neid andmeliike, mille aitavad teha täiendavat müüki või turundust kliendisegmendile ajahetkel, mil nende ostuvajadus on suurenenud - näiteks müügitulu tõustes, töötajate hulga suurenedes jms põhjustel.

Kliendivõrgustiku laiendamine

Kliendivõrgustiku laiendamine

Oma kliendivõrgustiku saate laiendada Storybooki suhtlusvõrgustiku kaudu. Leidke endale täpseid otsekontakte või suhelge ettevõtjatega vestlusaknas (Chatis). Ettevõtjaid, töötajaid, ametnikke on ühtekokku ligikaudu 650 000, kellega otsesuhtlus on avatud nii veebis kui mobiilis.

*Müügipakkumiste ja hangete tegemine on esimesel kuul tasuta ja see ei kohusta Sind millekski.

Ligipääsu ja kasutusõigused saadetakse Sulle ühe tööpäeva jooksul. 

Müügijuhtimine Storybookis

Müügijuhtimine Storybookis aitab Sul laiendada oma kliendivõrgustikku täpselt filtreeritud usaldusväärsete ettevõtete hulgast, kellel on kõrge ostupotentsiaal. 

Otseturundus Storybookis on innovaatilisem lahendus klassikalisele e-mail masspostitustele, Sealjuures on oluliselt tänapäevasem, kliendisõbralikum ja mis peamine – täpselt sihitud ostupotentsiaaliga ettevõtetele.

Pakkumiste koostamine ja avalikustamine võtab aega vaid mõned minutid ja neid saab luua kahte moodi: koostades pakkumise algusest lõpuni ise (soovi korral kasutades pildipanka) või jagades oma kampaanialehe linki.

Soovi korral saab pakkumise saata ka e-kirjaga kuni maksimaalselt 5000-le ettevõttele SB-postkasti ja mis on ühtlasi nähtav ka nende ettevõtete profiilidel kuni 3 kuud (lugemata sõnumi märgis). 

Müügikampaaniate ja ostuhangete täpselt sihitud otseturundus
Müügipakkumised ja kampaaniate laiendatud levik

Müügipakkumiste ja sooduskampaaniate avaldamisega on võimalik jõuda potentsiaalsele kliendigrupile lähemale täpselt õigel ajal ja õiges kohas ning ilma ajaliste piiranguteta. 

Kõik müügipakkumised rikastatakse automaatselt meta-andmetega (märksõnadega), mis levivad ka interneti otsimootoritesse ja hakkavad mõne aja jooksul olema leitavad ka Googlest jm.

Samuti levitatakse pakkumisi automaatselt edasi suure külastusega keskkondades Inforegistris ja Storybookis ettevõtte profiilil, valdkonna uudisvoos, keskkonnas  „Müügipakkumised“  ja brauserilaienduse Storybook WEB kaudu kõikjal veebis. 

Pakkumise kampaania tulemusi on võimalik oluliselt tõhustada, kui saadate erinevatele valdkondadele oma pakkumised eraldi, filtreerides valdkonna sihtrühma võimalikult täpseks. 

Näiteks suure käibega ettevõtetele võite pakkuda kohtumist või koolitust. Mikroettevõtteid võite filtreerida ka asukoha järgi ja kutsuda neid näiteks oma tootetutvustuse seminarile Põlvas vms.

Sihtrühma filtrid: tegevusvaldkonnad, nimed, märksõnad, ettevõtete näitajad (finantsid: käive, kasum, krediidilimiit), töötajad, keskmised palgad, eksport riigid, vanus, asukoht, suurus, maineskoori vahemikud jm rekvisiidid.

Ostupotentsiaaliga kliendisegmendi filtreerimine
Usaldusväärsed ja kõrge ostupotentsiaaliga klientide nimekirjad

Suurendage enda ettevõtte kliendibaasi turundusnimekirjadega. Detailsed filtrid võimaldavad kiiresti, täpselt ja mugavalt saada kvaliteetandmetega nimekirju, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustele.

Kuna turundusnimekirja saate korraga valida maksimaalselt 5000 ettevõtet, siis on nimekirja loomisel otstarbekas kasutada väga täpseid filtreid, et leida üles just need sihtkliendid, kellest on Teile kõige suurem kasu. Välistage näiteks riskantse krediidiskooriga ja käibeta/töötajateta ettevõtted ja/või valige ainult Eesti keskmisest kõrgemat palka maksvad ettevõtted vms.

Vaata ka Eesti ettevõtete erilahendusi „Nutikas pakett“ või turundusnimekirjad „Välisettevõtted

Juba 100+ klienti kasutab müügijuhtimise tööriista

Tellin tasuta ligipääsu müügitööriista keskkonnale

*Sinu ettevõttele on müügipakkumiste ja hangete tegemine esimesel kuul tasuta ja see ei kohusta Sind millekski.

Kui aga müügitööriist meeldib, siis paneme täies mahus tööle hästi toimiva müügistrateegia.