Rohkema info nägemiseks:

EVERAUS KINNISVARA AS

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 4577; jälgijaid - 4. Arvustusi - 4; Artikleid 3+ "Kirjuta EVERAUS KINNISVARA AS kohta arvamuslugu!"

Janar Muttik äripäeva raadios: võlakirjade pakkumisest, soodustustest kinnisvaras ning riskide hajutamisest fikseeritud ehituslepingutega

Everaus Kinnisvara tegevjuht ja asutaja Janar Muttik käis külas Äripäeva raadiohommikus ja rääkis, mida on plaanis teha äsja võlakirjadega kaasatud 5 miljoni euroga, milliste ehitusettevõtetega on riskide hajutamiseks ehituslepingud fikseeritud ning juttu tuli põgusalt ka kinnisvaraturu edasistest arengutest. The post Janar Muttik äripäeva raadios: võlakirjade pakkumisest, soodustustest kinnisvaras ning riskide hajutamisest fikseeritud ehituslepingutega appeared first on Everaus Kinnisvara.

Loe algallikast everaus.ee

Dropdown

kõik artiklid

Everaus Kinnisvara AS pakub investoritele 11% tootlusega võlakirju

Eesti üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Everaus Kinnisvara AS alustas 14. mail ettevõtte esimese võlakirjaemissiooni avaliku pakkumisega. Pakkumise koguväärtus
everaus.ee

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.