Bränditurundus Storybookis
leia uusi kliente, partnereid ja töötajaid täpselt sihitud turundussõnumitega

Tõsta oma firma usaldusväärsust ja näita oma ettevõtte unikaalset nägu Eesti suurimas äriportaalis. Bränditurundus Storybookis toob vähemalt 3x rohkem müügivihjeid kui tavareklaamid.

olerex brändivaade

Eristuv firma profiil

Näita oma firma unikaalset nägu neile, kes Sinu ettevõtte ja ka konkurentide tausta kontrollivad.

Ostupotentsiaal

Tööandja bränd

Lisa piiramatult töökuulutusi ja too esile oma firma bränd tööandjana Storybooki tööportaalis

mixpack

Sisuturundus ärimeedias

Tutvusta oma brändi, tooteid ja teenuseid ning tõsta usaldusväärsust Storybooki rikkalike andmete jõuga.

tulekuma

Google SEO ja tagasilingid

Jõua oma toodete, teenuste, artiklite ja pakkumistega igakuiselt tuhandete ettevõtlike ja ostujõuliste inimesteni.

Miks turundada just Storybookis?

3,5 miljonit lehekülgede vaatamist kuus.
827 000 külastajat kuus (80% Eesti tööealisest elanikkonnast).

Storybooki külastajad on:

Ettevõtlikud ja otsuseid tegevad isikud – teie potentsiaalsed kliendid, partnerid, töötajad.
Motiveeritud lahenduse otsijad – otsivad ise veebist usaldusväärset infot isiku, ettevõtte, toote või teenuse kohta.

Ainus äriportaal Eestis:

Kus ettevõtjad saavad oma firma profiilile unikaalse välimuse anda.
Mida saab kasutada nii krediidi-, ostu-, müügi-, turundus- ja personalijuhtimises.
Kus kõiki uudiseid ja müügi-ostupakkumisi kuvatakse edasi täpselt sihitud valdkonna uudisvoogudes.
Kus igat artiklit, toodet, teenust, videot, pakkumist, hanget toetab rikkalike struktureeritud andmete jõud.

Kuidas bränditurundus Storybookis Sinu ettevõttele kasu toob?

Võrreldes tavareklaamidega saad bränditurunduse abil genereerida vähemalt 3x rohkem müügivihjeid. 

dart-board-pngrepo-com

Täpselt sihitud turundussõnumid

Bränditurundusega saad kõnetada just neid inimesi, kes teie ettevõtte või teiste samas valdkonnas tegutsevate firmade kohta tausta infot otsivad. Külastajad on ostuvalmidusega motiveeritud vaatajad.

graph-pngrepo-com

Usaldusväärsuse kasv andmete jõul

Sinu ettevõtte ärimeedia lehe ja raportite oluline osa on usaldusväärsuse taustinfo. Lugejale lisab kindlustunnet sõltumatu Krediidiskoor, mis esineb iga ettevõtte uudise, artikli, toote/teenuse, hanke, müügipakkumise, tööpakkumise vms kõrval.

woman-looking-by-a-spyglass-pngrepo-com

Rohkem silmapaare

Oled kõigi oma artiklite, ostu-müügipakkumistega jms nähtav uudisvoogudes ka neile, kes uurivad Sinu konkurentide kohta infot.
Uudised levivad Storybook WEB kaudu ka kõikjale üle internetiruumi.

google-pngrepo-com

Parem nähtavus Google’is

Tänu Storybooki ja Inforegistri portaalide väga suurele külastatavusele ja kõrgetele positsioo­nidele Google’i otsingu­tulemustes tulevad firmade profiilid välja ja sisuturunduse artiklid Google’is esimeste seas. Tagasilingid teie kodulehele tõstavad ka teie enda veebilehe autoriteetsust ja nähtavust.

magnifying-lens-pngrepo-com

Brändi tuntuse tõus

Firma kohta taustainfot otsivad kasutajad jõuavad läbi Google’i ja teiste kanalite kõige tõenäolisemalt just Storybooki ja Inforegistrisse.
Bränditurundus võimaldab Teil mõjutada, mida külastajad Teie ettevõtte kohta näevad.

trending-up-pngrepo-com

Mõjusaim turundus

Bränditurundusega ettevõtete profiilidel ja sisuturunduse artiklite juures ei kuvata tähelepanu hajutavaid reklaame teistelt firmadelt. Sisuturunduse artiklid, tooted/teenused jm koos kasuliku taustainfoga aitavad genereerida vähemalt 3x rohkem müügivihjeid kui tavareklaamid üksinda.

*Ärimeedialehe näidis on tasuta ja see ei kohusta Sind millekski.

Ettevõtte ärimeedia ja tooteleht saadetakse Sulle ühe tööpäeva jooksul. 

Bränditurundus Storybookis

Bränditurundus Storybookis aitab Sul näidata oma firma unikaalset nägu, leida uusi kliente, koostööpartnereid ja töötajaid.

Eristuv firma profiil ehk bränditud ärimeedia-ja tooteleht kasvatab müüki

Storybook ja Inforegister pakuvad ettevõtetele ainulaadset võimalust kujundada oma ettevõttele visuaalne identiteet ja kommunikeerida turundussõnumid.  

Ärimeedialeht luuakse ettevõttele osaliselt tehisintellekti poolt ja uuendatakse vastavalt  sellele, kuidas uuenevad või täienevad ettevõtte enda veebilehel blogiuudised, tooted, kampaaniad, brändivärvid jms. 

Lisaks tuuakse ärimeedia lehele automaatselt üle tööportaalides aktiivsed tööpakkumised, Youtube´st videoklipid jpm, mis kõik loovad ettevõttele atraktiivse ja usaldusväärse kuvandi.   

Brändingu hind on taskukohane ja sõltub eelkõige ettevõtte suurusest ning sellest, kas tellida ainult “Brändijuhtumise” pakett või ka teisi lahendusi. Näiteks müügi-, krediidi- ja personalijuhtimise tööriistad.  Vaata rohkem kasutusjuhendist.

eristuv firma profiil (1)
tööandja bränd

Tööandja bränditud karjäärileht tugevdab mainet ja toob head töötajad

Turul on käimas sõda talentide pärast ja ettevõtted teevad kõik endast oleneva, et leida, meelitada ja värvata parimaid talente. 

Üks tipptalentide meelitamiseks vajalikke põhielemente on soliidne ja rikkaliku infoga karjäärileht, mis luuakse ettevõtetele osaliselt tehisintellekti poolt.  

Karjäärilehe sisu rikastatakse automaatselt analüütiliste mudelitega, statistiliste graafikutega ja usaldusväärsuse reitingutega (kvalifitseerumise korral) jpm.

Karjäärilehte saab soovi korral veelgi omanäolisemaks muuta. Näiteks täiendada karjäärilehte oma sõnumitega, vahetada värve/pilte, lisada uudiseid ja artikleid jpm.  

Atraktiivse karjäärilehaga koos saab avaldada ka piiramatult atraktiivseid tööpakkumisi, mis inspireervad tööotsijaid tegutsema. 

Sisuturundus ärimeedias tõstab firma usaldusväärsust

Kõik blogipostitused ja artiklid, mis on avaldatud Sinu veebilehel, saab automaatselt üle tuua ka ka Storybooki ja Inforegistrisse ettevõtte profiilile. 

Samuti on võimalik sisukaid sisuturundusartikleid kirjutada ka ise ja avaldada neid piiramatult nii eesti kui inglise keeles. Kvaliteetseid pilte, millega illustreerida artikleid, saab märksõna alusel välja valida mugavalt pildipangast (3,5 miljonit pilti).

Kõigi sisuturundusartikleid ja blogiuudiseid kuvatakse edasi ka sama valdkonna ettevõtete profiilidel uudisvoos. See laiendab märgatavalt nähtavust just neile silmapaaridele, kes uurivad teie konkurentide tausta. 

sisuturundus ärimeedias
google seo

Google SEO ja toodete/teenuste tagasilingid teie veebilehele toovad uusi kliente

Ärimeedialehtede (ka karjäärilehe jt lehtede) optimeeritud SEO suurendab ettevõtte nähtavust ja toetab teie brändi tuntuse kasvu.

Otsimootorite jaoks on kõik andmed struktureeritud (schema data). See tähendab, et otsimootoritele on üksikasjalikult kirjeldatud kogu teie ettevõtte info: 

Ettevõte (Local business)Bränd (Logo)Reitingud reiting (Aggregate Rating)Artiklid ja blogipost (Article)Tooted (Product)Videod (Videos carousel)Töökuulutused (Job posting)

Tagasilinke, mis viivad külastaja teie veebilehele, on hulgaliselt üle terve ärimeedialehe. Kuna meedialehte kuvatakse ka valdkonna uudisvoogudes, Google jt otsimootorites, Storybook WEB-s, siis lähtekohti, kust külastaja (tarbija) teie kodulehele satub, on hulgaliselt üle kogu veebiruumi.

Juba 2000+ brändijat kasutab konkurentsieelist

Tellin bränditud ärimeedia-tootelehe

*Sinu ettevõtte ärimeedialehe näidis on tasuta ja see ei kohusta Sind millekski.

Kui aga ärimeedialeht Sulle meeldib, siis paneme täies mahus tööle kvaliteetse digiturunduse.