Rohkema info nägemiseks:

Marek Pilt

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

MITTREST OÜ tegevusaruanne 2024

Osaühing MITTREST asutati 30.05.2022 a, eesmärgiga restaureerida aknaid ja uksi. Põhiline klientuur on Soomes. Ettevõte restaureeris aknaid ja uksi ka sel majandusaastal Soomes tegutsevatele ettevõtetele. Seoses tööde mahu vähenemisega on ettevõtte müügitulu langenud ja 2024 majandusaastal ei plaani ettevõtte jätkata tootmistegevust. Tegeletakse uute klientide ja turgude leidmisega ja plaanitakse jätkata tootmistegevust 2025. majandusaastal.

Dropdown

kõik artiklid

VILJANDI LINN, MÄNNIMÄE TEE 27 KORTERIÜHISTU tegevusaruanne 2023

Korteriühistu Männimäe 27 tegutseb alates 1999.aastast. Ühistu eesmärk on korteriomandite eseme osaks olevate ehitiste ja maatüki mõtteliste osade ühine majanda
ssb.ee
Korteriühistu Männimäe 27 tegutseb alates 1999.aastast. Ühistu eesmärk on korteriomandite eseme osaks olevate ehitiste ja maatüki mõtteliste osade ühine majandamine ja korteriühistu liikmete ühiste huvide esindamine. Korteriühistu korjab vahendeid hooldustasudeks, remondiks ja pangalaenuga seotud kuludeks vastavalt majandustegevuse aastakavale. 2023.a.suuremaid töid ei tehtud. 2024.a. planeeritakse tegeleda sooja vee torustikuga korrastamisega. Korteriühistu tööd juhib 5 liikmeline juhatus. Juhatuse tööd juhib juhatuse esimees. Palgalisel kohal on juhatuse esimees,töömees ja kojamees.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.