Rohkema info nägemiseks:

Oksana Jalakas

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

OJ HOLDING OÜ tegevusaruanne 2025

Aruandeperioodil tegeles OJ Holding OÜ oma põhitegevusega muu kinnisvarahaldus ja haldusega seotud tegevused (EMTAK 68329). Ettevõtte tegevus toimus stabiilselt ning kõik majanduslikud kohustused täideti seadusepäraselt. Järgmisel aruandeperioodil jätkatakse tegevust samas mahus.

Dropdown

kõik artiklid

BRANDCALLER OÜ tegevusaruanne 2024

BrandCaller OÜ registreeriti 21.06.2021. Ettevõtte põhitegevusalaks on programmeerimine. Aruandeaastal aktiivne majandustegevus puudus.  Juhtkond on teadlik, et
ssb.ee
BrandCaller OÜ registreeriti 21.06.2021. Ettevõtte põhitegevusalaks on programmeerimine. Aruandeaastal aktiivne majandustegevus puudus. Juhtkond on teadlik, et ettevõtte netovara on väiksem kui Äriseadustikus sätestatud ja on teostamas vajalikke toimingud, mille tulemusena osaühingu netovara suurus moodustaks Äriseadustikus sätestatud minimaalse suuruse.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.