Tellimis- ja maksetingimused

1. Üldtingimused ja mõisted

1.1. Teenusepakkuja on STORYBOOK OÜ, registrikood 14636888, asukoht Tähe 129B, Tartu 51013. Klienditoe telefon: 7446645 (E-R 8.30-17) ja e-post: info@storybook.ee

1.2. Tellimuse vormistamisega nõustub Tellija STORYBOOK OÜ ostu-müügilepingu tellimistingimustega, mis jõustuvad peale arve tasumist.

1.3 Tellimuseks loetakse veebilehe kasutatamist ja mistahes informatsiooni, andmehulga või tarkvararakenduse kasutamist, mis on Tellijale kättesaadavaks tehtud veebilehe kaudu või emailiga.

1.4 Kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega säilitatakse Kasutaja isikuandmeid ainult Kasutaja loal ja ainult Veebilehe ja selle teenuste toimimise jaoks vajalikus ulatuses.

1.5 STORYBOOK OÜ  töötleb ostja isikuandmeid kooskõlas Privaatsuspoliitika ja Andmekaitsetingimustele ja ainult Veebilehe teenuste toimimise jaoks vajalikus ulatuses.

1.6 STORYBOOK OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-ile, juhul kui makse teostatakse veebilehe kaudu.

1.3. Mõisted:

1.3.1 Tellija on eraisik või juriidiline isik, kes on avaldanud soovi saada ligipääs veebikeskkonna tasulistele toodetele ja vormistanud päevapileti või kestvuskasutuse tellimuse ja teostanud maksmise.

1.3.2 Tellimus on STORYBOOK OÜ ja Tellija vaheline tehing, mille sisuks on ligipääs sisutoodetele veebikeskkonnas: www.scorestorybook.ee või STORYBOOK rakendustes 

2. Sisutoodete tellimise kord

3. Taganemisõigus

3.1. Tellimuste puhul, mille esemeks veebikeskkonna ligipääs info vaatamiseks ja mis on Tellija poolt kätte saadud, 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

4. Pretensioonid

4.1. Tellijal on õigus Toodete kätte toimetamist puudutavad pretensioonid esitada STORYBOOK OÜ-le kahe kuu jooksul alates puuduse avastamisest.

4.2. Kõik esitatud pretensioonid vaadatakse läbi ja vastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates teate kättesaamisest.

5. Maksetingimused

5.1 Peale e-poes tellimuse vormistamist suunatakse Teid valitud internetipanka, kus näete eeltäidetud maksekorraldust. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Tulles tagasi kaupmehe juurde, saate veebikeskkonnale täisligipääsu.

5.2 Pakettide tellimuste eest saab tasuda deebet- ja krediitkaardiga (Visa, MasterCard). STORYBOOK OÜ-l puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

5.3 Tellimus täidetakse pärast summa laekumist STORYBOOK OÜ pangakontole.

Jõustunud 01.10.2020