KRYOS OÜ hetkeolukord
Juba 23 076 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 44 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,3 punktiga ja kommenteeritud 2 korda.
Tegevusaruanne 2023
Osaühing Kryos 2023. a. majandusaasta aruanne
OÜ KRYOS on jahutus – ja külmutusseadmete ehituse ja hooldusega tegelev ettevõtte. Põhitegevus on külmutustehnika ja soojuspumpade projekteerimine, paigaldus ning hooldus. Ettevõtte tegevuse algus ulatub aastasse 1990, kui asutati Eesti esimene külmatehnika teenuseid pakkuv ettevõte. 1992.a.
reorganiseeriti ettevõte aktsiaseltsiks Resek, mis aastast 1996 põhineb täielikult kohalikul kapitalil ja kannab nime Kryos AS.
2023 aastal kujundati aktsiaselts ümber osaühinguks ja osakapitali vähendati 2500.00- le
Tooted ja teenused: - Külmhooned, hoiukambrid - Tööstuslikud külmutusseadmed - Kliimaseadmed, konditsioneerid - Tööstusliku veejahutussüsteemid - Tehnoloogilised torustikud, isoleerimine - Projekteerimine - Hooldusprogrammid, remont 1) Raamatupidamiskohustuslase tegevuskeskkonna üldine (makromajanduslik) areng ja selle mõju majandustulemusele: Majanduskeskkonna risk sõltub üldistest ehitus- ja tööstusturu arengutest ning ettevõtete tulevikulootustest majandusliku heaolu suhtes.
2023 majandusaasta oli Kryos AS jaoks edukas. Kokkuvõttes moodustas ehitus Kryos AS 2023 müügitulust 56,3%, kogusummas 1,61 miljonit eurot.
Hooldussektori maht jäi samaks. Hooldusteenuste müük kokku moodustas 43,65 Kryos AS 202 müügitulust, kogusummas 1,25 miljonit eurot.
2022 aasta märtsis müüs ettevõte kinnistu Katusepapi 44 ja kolis üüripinnale Jüris.
2) Raamatupidamiskohustuslase äritegevuse hooajalisus või majandustegevuse tsüklilisus: Sesoonsusel ja tsüklilisusel puudub oluline mõju ettevõtte tegevusele aasta lõikes. Kevadel esimeste soojade ilmadega kasvab ajutiselt avarii väljakutsete arv, aga käibele see olulist mõju ei avalda. Plaaniliste hooldustööde läbiviimine toimub valdavalt talvel. Suuremate objektide ehitus, mis moodustab käibest suurima osa, on jaotunud aasta lõikes ühtlaselt.
3) Raamatupidamiskohustuslase tegevusega kaasnevaid olulisi keskkonna- ja sotsiaalseid mõjusid:
Ettevõtete tegevuse oluliseks aspektiks on olnud jätkuv ohutu töökeskkonna loomine, kus tegutseksid hea väljaõppega, terved ja motiveeritud töötajad – seda nii büroos kui ka ehitusobjektidel. Olulisi keskkonna mõjusid ettevõtte tegevusega ei kaasne.
4) Majandusaastal ja aruande koostamise perioodil ilmnenud valuutakursside, intressimäärade ja börsikursside muutumisega seonduvaid riske:
Ostu- ja müügilepingud on sõlmitud enamasti eurodes. Välisvaluutas toimunud tehingute maht on väike.
Intressiriskina käsitletakse sellist riski, kus intressimäära tõustes võib kohustustelt tasutavate intressikulude suurenemine märkimisväärselt mõjutada ettevõtte tegevuse tulemuslikkust.
5) 2020. aasta alguses kinnitati uue koroonaviiruse (COVID-19) olemasolu ja praeguseks on see levinud üle kogu maailma, sealhulgas Eestisse. COVID-19 on taandunud ja mõju majandustegevusele praktiliselt puudub.
6) 24.02.22 algas sõda Ukraina ja Venemaa vahel. Sõja mõjud võib lisada kahte kategooriasse. Esmalt
Ukraina päritolu töötajad, kes on lahkunud tagasi kodumaale ja selle tõttu on tööjõuturul tekkimas puudus, mida kiirsti täita on keeruline.
Kommentaarid (0)