PÄRNU VESI AS hetkeolukord
Juba 8711 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 44 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,5 punktiga ja kommenteeritud 12 korda.
Tegevusaruanne 2025
Üldist
AS Pärnu Vesi põhitegevusaladeks on klientide varustamine joogiveega ning reovee ärajuhtimine ja puhastamine.
Ettevõte on määratud vee-ettevõtjaks:
Pärnu linnas, sh Pärnu linn asustusüksusena, Lavassaare ja Paikuse alevis Audru alevikus, Ahaste, Jõõpre, Kihlepa, Kõima, Lemmetsa,
Lindi, Liu, Papsaare, Põldeotsa , Seljametsa, Silla, Valgeranna ja Tammuru külades.
Tori vallas , sh Sindi linnas, Sauga, Are ja Tori alevikus, Tammiste, Eametsa, Nurme, Kilksama, Urge, Pulli, Niidu, Suigu, Kurena, Selja,
Jõesuu, Piistaoja, Taali, Urumarja ja Kõrsa külades.
Häädemeeste vallas (Kalevi tänaval) ning osutab kanaliteenust Häädemeeste valla vee-ettevõttele AS-le Häädemeeste VK.
Meie missioon
Pakume kvaliteetset joogivett ja hoiame keskkonna puhtana.
Meie visioon
Pärnu Vesi on parimat veeteenust pakkuv ja oma töötajaid väärtustav, jätkusuutlik regionaalne vee-ettevõte.
Meie väärtused (cid:127) Oleme kliendikesksed (cid:127) Oleme kompetentsed (cid:127) Hoolime keskkonnast (cid:127) Töötame meeskonnana (cid:127) Täidame lubadusi (cid:127) Oleme arengule suunatud
Juhtimine
AS-i Pärnu Vesi aktsiate omanikeks on 80% Pärnu Linn ja 20% Tori vald.
Aktsiaseltsi kõrgeim juhtimisorgan on aktsionäride üldkoosolek.
Üldkoosolek valib kuni 8 liikmelise nõukogu, kes omakorda valib aktsiaseltsi igapäevase majandustegevuse korraldamiseks juhatuse.
Seltsi juhatajana/juhatuse liikmena tegutses aruandeperioodil Leho Võrk.
Tarbijad
Ettevõtte ligi 11,9 tuhandest tarbijast moodustavad suurima osa eramajapidamised, mida on kokku ca 9,8 tuhat tarbijat, teise suurema tarbijagrupi moodustavad korteriühistud (ca 1,2 tuhat ) ja erinevad äriettevõtted ja asutused (ca 0,9 tuhat). Enamikule tarbijatele osutab ettevõte nii vee- kui kanalisatsiooniteenust, siiski on ka teatud osa tarbijaid, kes kasutavad vaid vee või kanalisatsiooniteenust.
Tarbijate ootustele vastav klienditeenindus on ettevõtte üks peamisi eesmärke. Meie jaoks on oluline saada jooksvat tagasisidet oma teeninduse kvaliteedile. Seetõttu küsime pidevalt oma tööle hinnangut. 2025. aastal saadeti 1 092 küsitlust, vastati 174 (16%). Küsitluse järgi oli soovitajaid 157 (90%), negatiivseid 4 (2%) vastust ning kokku 2025. aasta soovitusindeksiks oli 87,9%. Rahulolu küsitluse tulemused annavad kindlust, et meie tegevus vastab suurel määral tarbijate ootustele.
Üldine informatsioon
Ettevõttel on 11,9 tuhat lepingulist tarbijat, sh :
Pärnu linnas 8,9 tuhat teenuslepingut
Tori vallas 3,0 tuhat teenuslepingut
Paigaldatud ca 11,8 tuhat veearvestit, sh: 8,5 tuhat (72%) kaugloetavat veearvestit.
AS Pärnu Vesi osutab vee- ja kanalisatsiooniteenuseid ca 57 000 elanikule
Vee- ja kanalisatsiooni süsteemide opereerimineJoogivesi
Kommentaarid (0)