LÄÄNE ELU OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 5950 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 11 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,0 punktiga ja kommen

LÄÄNE ELU OÜ hetkeolukord

Juba 5950 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 11 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,0 punktiga ja kommenteeritud 27 korda.

Tegevusaruanne 2025

OÜ Lääne Elu põhitegevus on ajalehe Lääne Elu väljaandmine. Ajaleht ilmub 3 korda nädalas.

2025 majandusaastal kujunes osaühingu müügituluks 460 824 eurot, mis on võrreldes eelneva aastaga kasvanud. Ettevõtte põhitegevus jätkus stabiilselt, kuid majandustulemust mõjutasid oluliselt suurenenud tegevus- ja tööjõukulud.

Aruandeaasta lõppes kahjumiga summas 60 389 eurot. Kahjumi peamisteks põhjusteks olid tööjõukulude kasv ning mitmesuguste tegevuskulude kõrge tase võrreldes teenitud tuluga.

Ettevõtte juhtkond on teadlik omakapitali vähenemisest ning on astunud samme finantsseisundi parandamiseks. Pärast bilansipäeva, 08.04.2026, otsustas osaühingu ainus osanik kanda omaniku laenu summas 19 800 eurot omakapitali koosseisu, mille tulemusel paraneb ettevõtte omakapitali seis.

Juhtkonna hinnangul on ettevõte jätkuvalt tegutsev ning rakendatakse meetmeid kulude optimeerimiseks ja tulude suurendamiseks, et taastada kasumlikkus järgnevatel perioodidel.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Vormsi sai uue vallasekretäri

[caption id=
online.le.ee

Jonatan Vseviov: Putin on minetanud oma narratiivi

[caption id=
online.le.ee

Hannes Rumm: selline võib välja näha suur hübriidrünnak

[caption id=
online.le.ee

85 aastat juuniküüditamisest

[caption id=
online.le.ee

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.