STIMULEX OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 444 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 6 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,0 punktiga aga komment

STIMULEX OÜ hetkeolukord

Juba 444 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 6 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,0 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024

2024 aasta oli 1997 aastal asutatud ettevõttele 27. tegevusaasta.

2024 aastal jätkati pikaajaliste lepingute täitmist ja muud koostööd püsiklientidega, peamiselt raamatupidamise valdkonnas.

Kõrvaltegevusena tegeleb ettevõte teenitud tulu edasi investeerimisega.

2024 aasta oli ettevõttele tulemuslik mõlemas tegevusvaldkonnas. Edu tõi keskendumine püsivale erialalisele tegevusele, kliendikeskne teenindus ning kaasaegsete IT-lahenduste kasutamine.

2025 aasta plaan on jätkata senist tegevuspraktikat.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.