LISAVÄÄRTUSE OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 934 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 28 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puud

LISAVÄÄRTUSE OÜ hetkeolukord

Juba 934 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 28 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

Lisaväärtuse OÜ on asutatud 2003. aastal. Äriühingu põhitegevuseks on litsentseerimisele mittekuuluvate finantsteenuste osutamine ja investeerimisalane tegevus ning litsentseerimisele mittekuuluvad väärtpaberitehingud.

2024. aastal sai ettevõte kinnisvara üürileandmisest tulusid 17,3 tuhat eurot (2023. aastal saadi tulu 17,0 tuhat eurot). Ettevõtte 2023. aasta ärikasumiks on 9,8 tuhat eurot (2023. aastal oli ärikasumiks 11,1 tuhat eurot).

2024. aastal ei olnud osaühingus palgalisi töötajaid. Samuti ei saanud ettevõtte juhatus majandusaastal tasusid ega soodustusi.

Peamised finantsarvud: 2024 2023

Lühiajaliste kohustuste kattekordaja 281,36 161,46

ROE 5,48% 2,04%

Suhtarvude arvutamisel kasutatud valemid:

Lühiajaliste kohustuste kattekordaja (kordades) = käibevara/lühiajalised kohustused.

ROE (%) = puhaskasum/omakapital kokku X 100.

Majandusaasta aruande heakskiitmisega kinnitab juhatus majandusaasta aruandes esitatud andmete õigsust ja täielikkust, sealhulgas seda, et raamatupidamise aasta aruanne annab kooskõlas Rp seaduse paragraaf 17 lõikes 1 sätestatuga asjakohase ja tõepärase ülevaate raamatupidamiskohuslase finantsseisust ja majandustulemusest.

Mikk Pääru

Juhatuse liige

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.