LURDŽE OÜ hetkeolukord
Juba 1498 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.
Strateegiline otsus: Kliendibaasi suurendada ei sooviJuhatuse liige Alina Neglina (10.05.2024): „Keskendume ainult olemasolevate klientide kvaliteetsele teenindusele ja suhete hoidmisele. Kliendibaasi suurendada ei planeeri.“
Tegevusaruanne 2024
Osaühing LURDŽE oli kantud MAAKOHTU registriosakonnasse 12.08.2004.a. ja samal aastal alustati majandustegevusega.
Osaühing LURDŽE peamisteks tegevusaladeks on suhkru, šokolaadi, kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük (EMTAKi kood 46361). Toodang turustatakse Eestis. Ettevõtte tootmisüksused asuvad Kohtla-Järve linnas.
Ettevõtte realiseerimise netokäive oli 208 039 euro ja 2024.a. aasta kahjum moodustas 1 650.00 euro.
Osaühing LURDŽE andis 2024.aastal tööd 7 töötajale.
2024.a. palgakulu koos sots. maksuga oli 56,50 tuhat euro. Meil on üks juhatuse liige. Ta ei ole palgaline.
Järgmisel aastal jätkame sama tegevust, kavatseme laiendada sortimenttii. Plaanis on juurde võtta uusi töötajaid ning vastavalt töötulemustele ja sõltuvalt realiseerimisest tõsta ka töötajate palka.
2024 majandusaasta raamatupidamisaruande koostamisel olulisi sündmusi polnud.
Kommentaarid (0)