FINEXPERT OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 312 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad s

FINEXPERT OÜ hetkeolukord

Juba 312 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

Finexpert OÜ on asutatud 10.02.2005.a. Firma põhitegevuseks on raamatupidamisteenused, majanduskonsultatsioonid ja haldusteenused.

Kinnisvarainvesteeringult teenitakse renditulu. 2024. majandusaasta käibest moodustas 78 % tulu kinnisvaralt. Kaks kinnisvarainvesteeringut vajasid peale rentniku vahetust kapitaalremonti. Üks investeeringutest müüdi peale remonti.

2024. aastal firmas töötajaid polnud, juhatajale tasu ei makstud.

Ettevõtte perioodi kasum oli 113 tuhat eurot, millest 94 tuhat eurot oli tulu kinnisvarainvesteeringu müügist. Omakapital aasta lõpus 459 tuhat eurot. Ettevõttel oli varasid 493 tuhande euro väärtuses. Finexpert OÜ põhieesmärgiks järgmisel majandusaastal on investeeringute kasumlikkuse tõstmine ning raamatupidamise tegevussuuna sulgemine.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.