Profiilil on ettevõte märkinud, et ehitab katuseid ning paneb paika uksi, treppe ja aknaid. Äriregistris on firma aga kirjas kui kaubavedaja. Mida ettevõte teeb, ei olegi täna enam oluline, sest suuremat äriedu pole sealt loota. Selle aasta märtsist on firma juht
Lauri Hansberg.
- Asutatud: 2005. aastal
- Juht: Lauri Hansberg
- Omanik: AUTOBELLA OÜ
- Maksuvõlg: 10 181 eurot
- Võlad teistele ettevõtetele: 111 eurot
- Esitamata majandusaasta aruandeid: 2
- Esitamata maksudeklaratsioone: 16
Äriinglid, kes otsivad uusi ja põnevaid investeerimisvõimalusi, peaksid kindlasti pilgud mujale pöörama, siin on ilmselt viimanegi lootus läinud. Ettevõtte endine juht on otsustanud üldse ärist loobuda ja seepärast me teda siin mainida ei saa.
Ettevõtte vastne juht Lauri Hansberg tõenäoliselt jälle pahandab, et me temast kirjutame. Ka meile hakkab teema ennast kordama, aga mis teha! Tegemist on tegusa mehega, kes pea igapäevaselt mõne uue äri ajada võtab. Ka
SEEB GHUBRAH OÜ omanik AUTOBELLA OÜ jätab kahtlase maigu juurde kõigele, mis temaga seotud on. Sellesse santlaagrisse kuulub täna 74 ettevõtet, üks hädisem kui teine.
SEEB GHUBRAH OÜ koos probleemide ja võlgadega sobib sinna patta kenasti. Muidugi tuleb ära märkida, et asjad läksid hapuks enne, kui Hansberg ja AUTOBELLA OÜ pardale tulid.
Kommentaarid (0)