ERGONOMIK OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ergonoomika on teadus töökoha kujundamisest, võttes arvesse töötaja võimeid ja piiranguid. Ergonoomika eesmärk on luua töökoht, mis sobib isikule ja soodustab t

Kuidas kujundada töökoht ümber ergonoomilise disainiga?

Ergonoomika on teadus töökoha kujundamisest, võttes arvesse töötaja võimeid ja piiranguid. Ergonoomika eesmärk on luua töökoht, mis sobib isikule ja soodustab tervist, ohutust ja suuremat efektiivsust.

Ergonoomilisse disaini investeerimine ei ole ainult mugavuse küsimus; see on keskkonna loomine, mis võib oluliselt vähendada tööga seotud vigastuste, nagu korduvpingetraumad (RSI-d) ja lihas-skeleti häired (MSD-d), riski. Ergonoomiline töökoht võib samuti kaasa tuua parema töörahulolu ja töötajate säilimise.

Ergonoomika mõju tervisele ja tootlikkusele

Korrektne ergonoomiline disain aitab ära hoida kroonilist valu ja vigastusi, mis on seotud halva rühi ja korduvate liigutustega. Ergonoomiline mööbel, pakkudes tuge ja soodustades head rühti, võib leevendada seljavalu, kaelavalu ja muid ebamugavusi.

Ergonoomiliselt optimeeritud töökoht võib samuti kaasa aidata vaimsele heaolule. Mugav ja toetav töökeskkond võib vähendada stressi ja väsimust, viies positiivsema töökogemuseni.

Ergonoomiliste töökohtade ja tootlikkuse vahel on otsene seos. Kui töötajad on mugavad ja vabad valust, suudavad nad paremini keskenduda ja töötada efektiivsemalt.

Ergonoomilise töökoha põhielemendid

Ergonoomilise mööbli hulka kuuluvad reguleeritavad toolid, lauad ja monitorialused. Need esemed võimaldavad kohandatud sobivust, mis toetab keha ja soodustab õiget joondumist.

Töökoha paigutus peaks võimaldama lihtsat liikumist ja loomulikku voolu. See hõlmab mööbli, seadmete ja tarvikute paigutuse kaalumist, et minimeerida koormust ja maksimeerida efektiivsust.

Hea valgustus on ergonoomilises töökohas oluline silmade koormuse ja peavalude vähendamiseks. Akustikal on samuti roll mugava keskkonna loomisel, mis võib vähendada häireid ja parandada keskendumist.

Ergonoomiliste lahenduste rakendamine

Olemasoleva töökoha hindamine on esimene samm ergonoomiliste lahenduste rakendamise suunas. See hõlmab potentsiaalsete probleemsete alade ja parendamisvõimaluste tuvastamist.

Õigete ergonoomiliste toodete valimine on hädavajalik. ERGONOMIK OÜ pakub ergonoomilisi lahendusi, mis on kohandatavad igasuguse töökoha spetsiifilistele vajadustele.

Töökoha ergonoomika parimate praktikate hulka kuuluvad regulaarsed pausid, seadmete õige paigutus ja liikumise soodustamine kogu päeva vältel.

Ergonoomiline disain kaugtöötajatele

Kaugtöötajad seisavad silmitsi ainulaadsete väljakutsetega ergonoomilise töökoha loomisel. On oluline rakendada kodukontoris samu ergonoomilise disaini põhimõtteid, et säilitada tervist ja tootlikkust.

Neile, kes töötavad paindlikes või jagatud ruumides, võivad kaasaskantavad ergonoomilised lahendused pakkuda vajalikku tuge tervisliku ja produktiivse töökeskkonna säilitamiseks.

Parandage oma meeskonna heaolu ja efektiivsust ERGONOMIK OÜ ergonoomiliste kontorilahendustega. 

Uuri rohkem

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kuidas valida täiuslikku kontoritooli?

Kontoritooli valikut peaks alustama oma tööpäeva kaardistamisest. Seejuures tuleb arvestada, kui pikk on ajavahemik, mis päeva jooksul toolil istudes veedetakse
ssb.ee
Kontoritooli valikut peaks alustama oma tööpäeva kaardistamisest. Seejuures tuleb arvestada, kui pikk on ajavahemik, mis päeva jooksul toolil istudes veedetakse ning kas istutakse järjest pikka aega või liigutakse palju. Kindlasti tasub meelde tuletada, milliseid voorusi või puudusi on alates kooliajast erinevatel õppimiseks ja töötamiseks mõeldud toolidel istudes tajutud. Lisaks on mõistlik läbi mõelda, milliseid reguleerimisfunktsioone võiks erinevaid tööülesandeid täites vaja minna ning kas pea- ja käetoed oleks pigem abiks või tüliks. Kõigi nende ja veel paljude teiste väikeste detailide

Kuidas korraldada kodukontorit?

Korraldatud kodukontor on keskendumise säilitamiseks, produktiivsuse suurendamiseks ja stressi vähendamiseks hädavajalik. See võimaldab selget eraldust töö ja i
ssb.ee
Korraldatud kodukontor on keskendumise säilitamiseks, produktiivsuse suurendamiseks ja stressi vähendamiseks hädavajalik. See võimaldab selget eraldust töö ja isikliku elu vahel, mis on kodust töötavate inimeste jaoks ülioluline. Hästi korraldatud ruum võib samuti kaasa aidata professionaalsele imagole videokonverentsidel ja koosolekutel. Enne korraldamisega alustamist on oluline hinnata oma spetsiifilisi vajadusi. Kaaluge oma töö iseloomu, kasutatavaid seadmeid ja kui palju ruumi teil saadaval on. See aitab teil luua kohandatud korralduskava, mis sobib teie töövooga ja suurendab

ERGONOMIK OÜ tegevusaruanne 2022

Sissejuhatus  OÜ Ergonomik on ettevõte, mis tegeleb mööbli ja muu sisustuse müügi, vahenduse ning projektijuhtimisega. 2022. aasta seatud eesmärgid said täidetu
ssb.ee
Sissejuhatus OÜ Ergonomik on ettevõte, mis tegeleb mööbli ja muu sisustuse müügi, vahenduse ning projektijuhtimisega. 2022. aasta seatud eesmärgid said täidetud. Tulud, kulud ja kasum 2022. aastal moodustas OÜ Ergonomik müügitulu 1 453 587 (2021: 1 198 455) eurot, mis on 21% rohkem kui eelneval aastal. Käibest moodustas 43% müük Eestisse ja 57% müük Euroopa Liitu. Kuludest moodustasid kõige suurema osa kaubad, teenused, materjalid summas 1 101 041 (2021: 1 081 623) eurot. OÜ Ergonomik puhaskasumiks kujunes 204 628 (2021: 8 546) eurot. Eesmärgid järgmiseks majandusaastaks 2023.aasta

Kuidas valida kontoritooli?

Kontoritooli valikut peaks alustama oma tööpäeva kaardistamisest. Seejuures tuleb arvestada, kui pikk on ajavahemik, mis päeva jooksul toolil istudes veedetakse
ergonomik.ee

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.