PRO AGENTUUR OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Tähelepanu! PRO AGENTUUR OÜ on jäänud oma kohustuste täitmisega hätta ning ignoreerinud võlausaldaja korduvaid pöördumisi. Selline käitumine on tõsine märk ette

PRO AGENTUUR OÜ: Võlgnevus ja usaldusväärsuse kaotus

Kohustused

Kohustused

Krediidiriski prognoosid, krediidilimiidid, võlad, aruandekohustused, hüpoteegid, kohtulahendid jm ettekirjutused

Vaata raportist >

Tähelepanu! PRO AGENTUUR OÜ on jäänud oma kohustuste täitmisega hätta ning ignoreerinud võlausaldaja korduvaid pöördumisi. Selline käitumine on tõsine märk ettevõtte vähesest koostöövalmidusest ning võib ohustada ka tulevasi äripartnereid.

📌 Võlausaldajatele tekitatud kahju kokku: 617,67 EUR.

Ettevõtte juhtkonda kuulus võlgnevuste tekkimise ajal Taavi Sõnajalg, kes alustas ettevõtlusega tegevusvaldkonnas: Jaemüük posti või Interneti teel - 20 aastat tagasi 20 aastaselt. Tema juhitavate ettevõtete 2024. aasta kogukäive oli 1.11 miljonit EUR, samas kui töötajate keskmine brutopalk jäi 191,15 EUR juurde.

Kuigi Taavi Sõnajalg tegutseb täna ettevõttes PROFID TSKM OÜ, pole seal kvartalikäivet registreeritud.

🔴 Inforegister soovitab hoiduda koostööst PRO AGENTUUR OÜ-ga, kuni ettevõte pole oma kohustusi täitnud ja usaldusväärsust taastanud.

📢 Võlausaldajad, aidakem muuta ärikeskkond ausamaks!

Avaldage oma nõuded Inforegistris ja tagame, et ettevõtted, kes oma kohustusi täidavad, saaksid ausa konkurentsieelise.

🔗Avalda oma võlanõue siin

🔗Sõlmi maksegraafik ja taasta oma usaldusväärsus

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

PRO AGENTUUR OÜ tegevusaruanne 2023

(cid:127) Ettevõtte põhitegevusaladeks on kinnisvaraalane tegevus ja tuuleenergeetika arendustegevus; (cid:127) 2023 aastal oli ettevõtte tegevusalaks hoonete n
ssb.ee
(cid:127) Ettevõtte põhitegevusaladeks on kinnisvaraalane tegevus ja tuuleenergeetika arendustegevus; (cid:127) 2023 aastal oli ettevõtte tegevusalaks hoonete ning rajatiste haldustegevus ja kinnisvara arendustegevus; (cid:127) 2024 aastal on plaanis jätkata hoonete ning rajatiste haldustegevusega, kinnisvara- ning tuuleenergeetika arendustegevusega; (cid:127) aruandeaastal ei tehtud olulisi arengu- ja uurimistegevuse projektidega seotud väljaminekuid ega investeeringuid; (cid:127) järgneval aastal ei planeerita olulisi kulutusi arengu- ja uurimisväljaminekute ja investeeringute tarbeks;

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.