ERIART OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 1076 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,6 punktiga ja kommenteerit

ERIART OÜ hetkeolukord

Juba 1076 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,6 punktiga ja kommenteeritud 1 kord.

Tegevusaruanne 2024

ERIART OÜ alustas tegevust 30.09.2009.

Ettevõte tegeleb peamiselt hobitarvete müügiga interneti teel.

2024. aasta soovis Eriart OÜ kasvada, laiendades tootevalikut ja pakkuda professionaalset tuge toodete kasutamisel.

2025. aasta eesmärk on Eriart OÜ-l keskenduda valamistehnikaid puudutavate toodete müügile ja tutvustamisele Eestis. Soovime teha õpitubasid, mis aitaks klientidel meie tooteid kasutada.

Juhatusele arvestati töötasu 2 270 eurot.

Monika Palm

Juhatuse liige

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.