KELTS OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 3069 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 10 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,3 punktiga aga komme

KELTS OÜ hetkeolukord

Juba 3069 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 10 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024

Kelts OÜ loodi 2011 aasta kevadel. Ettevõte tegeleb hoonete ja rajatiste ehitamisega.

2024.aasta kujunes Eesti majandusele keeruliseks, kuid stabiliseerumise märke näitavaks perioodiks. Eesti Panga andmetel jäi sisemajanduse koguprodukti (SKP) reaalkasv aasta lõikes nullilähedaseks, peegeldades nõrka sisenõudlust ja tagasihoidlikku investeerimistegevust.

Eratarbimine oli surve all, kuna tarbijate kindlustunne püsis madal ja säästmisvalmidus kõrge.

Statistikaameti andmetel aeglustus inflatsioon märgatavalt – 2024. aasta keskmine hinnatõus oli 3,4% (2023 aastal 9,2%). Samas püsis alusinflatsioon suhteliselt kõrgel tasemel, eeskätt teenuste ja toiduainete hindade kasvu tõttu. Töötuse määr tõusis mõõdukalt, kuid tööturg jäi stabiilseks ning keskmine brutopalk kasvas ligikaudu 6%, ületades inflatsiooni ja parandades seeläbi reaalsissetulekuid.

Euroopa Keskpank alustas aasta lõpus intressimäärade langetamist, viidates rahapoliitika leevenemisele. Väliskeskkond jäi ebakindlaks, eriti

Põhjamaade majanduse nõrkuse tõttu.Endiselt mõjutasid majanduskseskkonda aastaalguse kõrgemad intressimäärad ja sõjalised konfliktid

Ukrainas ning Lähis-Idas.

Kelts OÜ 2024. aasta müügitulu oli 5 754 684 eurot ( 2023 aastal 1 767 367 eurot). Ettevõttel oli 2 töötajat, töötasudeks maksti 42 000 eurot 2023. aastal 40 000 eurot). Kasum oli 361 175 eurot (2023 aastal 61 092 eurot).

Osaühingul on üks omanik.

Kelts OÜ plaanib 2025 aasta jätkata üldehitustöödega.

Peamised finantssuhtarvud 2024 2023

Ärikasum 385 239 61 952

Lühiajaliste kohustuste 1,73 2,88 kattekordaja (kordades)

Võlakordaja 51,1% 28%

Suhtarvude arvutamisel kasutatavad valemid:

Lühiajaliste kohustuste kattekordaja(kordades)= käibevara/ lühiajalised kohustused

Võlakordaja (Kohustused / Passiva kokku*100)

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.