TRIPANIMALS OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 452 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,8 punktiga aga kommente

TRIPANIMALS OÜ hetkeolukord

Juba 452 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,8 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024

Perioodil 01.01.2024 - 31.12.2024 jätkas ettevõte majandustegevusega. Kokku osutati reisiteenuseid neljale grupile reisijatele.

Reisil Etioopiasse märtsis osales viis klienti, reisil Šveitsi juunis osales viis klienti, reisil Norrasse augustis osales kolmteist klienti ning reisil

Itaaliasse septembris osales seitse klienti. Kokku osutasime reisiteenust 2024. aastal kolmekümnele kliendile.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.