CORNUM OÜ hetkeolukord
Juba 1469 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 5 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,7 punktiga aga kommenteeritud ei ole.
Tegevusaruanne 2023
OÜ Cornum on asutatud 2013. aastal ja põhineb Eesti kapitalil. Põhitegevuseks on toidukaupade jaemüük turgudel ja laatadel. Majandusaastal teeniti müügitulu 20 681 eurot.
Ettevõttel on üks juhatuse liige, kellele aruandeperioodil juhatuse liikme tasu ei makstud. 2024. aastal jätkatakse samal tegevusalal.
Cornum OÜ majandusaasta lõppedes ei vastanud ettevõtte omakapital Äriseadustikus toodud nõuetele. Oleme sellest teadlikud ning oleme koostanud omakapitali taastamise plaani, mille eesmärk on järgmise majandusaasta lõpuks omakapitali nõuetele vastavus.
Palume mõistvat suhtumist ja kinnitame, et tegeleme olukorra parandamisega vastutustundlikult.
Cornum OÜ juhatus
Kommentaarid (0)