OPTIEST OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 196 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,3 punktiga aga komment

OPTIEST OÜ hetkeolukord

Juba 196 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2023

OÜ OptiEst on 22. juunil 2013 asutatud ettevõte.

Osaühingu põhitegevusalaks on prilliraamide hulgimüük.

Aruandeaastal teeniti müügitulu 153 237 (2022. a. 193 199 eur), kusjuures kasum kujunes 41 118 (2022. a: 49 453) eurot.

Aruandeaastal ei olnud ettevõttel töötajaid, seega tõõjõukulud puuduvad (2022. a.: 0 eur). Juhtkonnale ei ole arvestatud tasusid ega muid olulisi soodustusi (2022. a.: 0 eur).

Tuleviku eesmärgiks seab ettevõtte juhtkond tegevuse arendamist samas valdkonnas.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.