HEINANIIDU TALU OÜ hetkeolukord
Juba 18 302 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 5 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Strateegiline otsus: Kliendibaasi suurendada ei sooviJuhatuse liige Jaan Piigert (21.04.2025): „Keskendume ainult olemasolevate klientide kvaliteetsele teenindusele ja suhete hoidmisele. Kliendibaasi suurendada ei planeeri.“
HOOGASTE OÜ tegevusaruanne 2023
OÜ Hoogaste on asutatud 2016.aastal. Ettevõtte põhitegevus on teraviljakasvatus mahetootmisena ja kaasnevaks tegevuseks on teenustööde osutamine. 2023.aasta müügituluks kujunes 114 621 eurot ja aruande aasta puhaskahjumiks 134 139 eurot tulenevalt keerulistest ilmastikuoludest oli suur saagilangus, aga kõrged tootmissisendid, mis põhjustasid kahjumi. Majandusaastal teostati kulusid põllumajandus valdkonna arendamisse. 2024.aastal jätkatakse samadel tegevusaladel.
Kommentaarid (0)