SLUPI HALDUS OÜ hetkeolukord
Juba 774 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,0 punktiga aga kommenteeritud ei ole.
Tegevusaruanne 2025
Slupi Haldus OÜ alustas tegevust 30.mail 2016.aastal. 2016.aastal osteti Pika tänava hoonete kompleks Kuressaares ja hoonete haldamise vajadusest sõltuvalt ettevõte loodigi.
2022.aastal rentis Slupi Haldus OÜ ruume kolmele ettevõttele. Ruume ja võimalusi on veelgi, aga kehtib ikka Saaremaal endiselt see, et majandustegevus on siiski väiksemate tuuridega võrreldes ülejäänud Eesti osaga. Korter Tallinnas on endiselt rendil. Alustati päikesepaneelide paigaldamisega Pika tänava kontorihoonele. Paneelid on tänaseks paigaldatud ja töötavad, aga suurt kasu sellest loota oleks vale. Osteti juurde ka akupank 2025.aastal 2025.aasta on eelneva tegevusega põhiliselt sarnane.
Saaremaal, ikkagi nn. ääremaa elukorraldus, väga raske on ennustada milliseks järgnevad aastad kujunevad. Suurt majanduse tõusu siin eriti ei märka, mida ei saa hindade kohta ütelda.
Juhtkond usub, et on võtnud tarvitusele kõik meetmed, et säilitada oma ettevõtte jätkusuutlikkus.
Dividende 2025.aastal makstud ei ole.
Kommentaarid (0)