BIOFORCE OÜ hetkeolukord
Juba 3096 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.
Tegevusaruanne 2022
Bioforce OÜ on CNG tanklate, biometaani jaamade ja muude gaasi ning biogaasi tehnoloogiliste rajatiste ehitamisega tegelev ettevõte. Ettevõte pakub teenust nii peatöövõtjana kui ka lahenduste projekteerija ning paigaldajana.
2022. aastal oli suurimaks objektiks Ebavere biometaani jaama ehitus, mis lõpetatakse 2023 aastal. Samuti lõpetati ehitus ja edukas käivitus Aravete biometaani jaama rekonstrueerimise töödel. 2022 aastal valmistati ette ka Kadaka tee surugaasitanklasse 4 kompressorjaama paigaldust ning biometaani mahaladimispunkti rajamist, jõuti teostada projekteerimis- ja üldehitustööd.
Kuna biometaani tarbimine Eestis on endiselt suurem kui tootmine, siis Bioforce OÜ asub ka mitut uut jaama ehitama ning projekteerima 2023 aastal. Arvestades Ukraina-Vene sõda ning sellest tulenevat maagaasitarnete võimalikke probleeme, siis sellest tulenevalt näeb Bioforce
OÜ veelgi biometaani nõudluse kasvu, mis suurendab veelgi nõudlust biometaani jaamade ehitamise know-how vastu.
Laenude intressimarginalide tõusuks, eelkõige võimaliku Euribori kasvuks, on ettevõte valmistunud, kuid selline kiire kasv nagu on olnud 2022. aastal ei avalda Bioforcele olulist mõju, kuna laenude maht on väike.
Bilansipäeva järgselt Bioforce OÜ ei ole teinud märkimisväärseid investeeringuid ega muudatusi oma äriplaanis.
Bioforce OÜ kuulub Bioforce Group OÜ kontserni alates 2022. aasta novembrist ning seetõttu on plaanis rakendada samu ESG-põhimõtteid, mis on juurutatud teistes kontserni ettevõtetes.
Bioforce Group OÜ jaoks on oluline juurutada keskkonnaalased, sotsiaalsed ja jätkusuutliku juhtimisega seotud põhimõtted igapäevases tegevuses ning ka tulevaste äriplaanide arendamisel. Allpool toodud ESG eesmärgid on valitud Bioforce Group OÜ jaoks kõige olulisemateks: 7. eesmärk: tagada kõigile taskukohane, kindel, kestlik ja kaasaaegne energia 11. eesmärk: muuta linnad ja asulad kaasavaks, turvaliseks, kohanevaks,
Kommentaarid (0)