Selle aasta aprillis on 
Atso Matsalu ja 
Gert Kerde asunud juhtima 
MÄHE KODU OÜ-d, tegemist on ettevõttega, mis plaanib hakata kauplema kinnisvaraga. Uue osaühingu üks juhte Atso Matsalu on tuntud korvpallikohtunikuna, aga ta on vana kala ka ettevõtluses. MÄHE KODU OÜ teise juhi, Gert Kerde kõige tähtsam töö on täna Vapiano kaubamärgi all tegutsevate restoranide juhtimine.
Kaks 
Atso Matsalu juhitud ettevõtet on täna likvideerimisel. Neist 
CHEMOLINE OÜ pole juba 10 aastat majandusaasta aruandeid esitanud. Kunagi väga edukas olnud 
RIMA PLAST OÜ on jätnud majandusaasta aruanded esitamata alates 2014. Mõlema ettevõtte likvideerimine kestab juba aastaid.
AMPK HOLDING OÜ-l ei ole probleeme ega käivet, täpselt sama võib öelda ka 
SPORDIKLUBI BASKET REFEREE MTÜ ja 
EESTI KORVPALLIKOHTUNIKE KOGU MTÜ kohta ning kõikide nende organisatsioonide juhatusest võib leida ka Matsalu. Tema juhitud 
PUUKESKUS AS on aga tubli, 22 töötajaga firma, mis tasus eelmise aasta jooksul riigikassasse 1,5 miljoni euro jagu makse.
MÄHE KODU OÜ teise juhi, 
Gert Kerde tugevaks küljeks on seni olnud toitlustus. Nimelt juhib ta Vapiano kaubamärgi all tegutsevaid restorane 
PIANO FOORUM OÜ-d, 
PIANO SOLARIS OÜ-d, 
PIANO TARTU OÜ-d ja 
PIANO ÜLEMISTE OÜ-d. Samuti lööb ta kaasa nende restoraniettevõtete tööd koordineerivate 
PIANO BALTIC HOLDING OÜ ja 
PIANO GROUP OÜ juhtimises. Kerde juhitud 
GK-GRUPI VALDUSE OÜ tegeleb aga finantsteenustega, 
GERKER GRUPP OÜ on seevastu aga valdusfirma. Kõik need firmad on niks-naks tublid.
Seda, kui edukaks kujuneb äsja loodud MÄHE KODU OÜ kavatsetav kinnisvaraäri, on täna võimatu öelda. 
Krediidiskoor on ettevõttel aga firma nooruse tõttu veel hoiatav.
 
• 
Liitu inforegistriga tasuta!
			 
								
Kommentaarid (0)