EVENTSWALLET OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 113 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,8 punktiga aga kommenteerit

EVENTSWALLET OÜ hetkeolukord

Juba 113 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,8 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2023

2023. aastal keskendus EventsWallet OÜ meie projekti arendamisele ning kaasas edukalt mitmeid uusi korraldajaid. Vaatamata nendele saavutustele on keeruline globaalne finantsolukord tähendanud, et meie idufirma kasv ja areng on võtnud kauem aega, kui esialgu arvati.

2024. aastasse vaadates oleme suunanud oma jõupingutused uute korraldajate leidmisele ja uutele turgudele laienemisele. Lisaks plaanime üle vaadata ja täiustada oma turundusstrateegiat, et see sobituks paremini muutuvate turutingimustega.

Omakapitali taastamiseks plaanime rahavoo parandamiseks keskenduda varade suurendamisele ja kohustuste vähendamisele, tulude suurendamisele ja tarbetute kulude vähendamisele.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.