Kuidas kaitseb autot kaitsekiletamine?
Auto kaitsekile on üks viis, kuidas kaitsta sõiduki välimist osa, sealhulgas värvi ja kere paneelide viimistlust. Kaitsekile on õhuke läbipaistev kiht, mis kantakse auto välimusele, et kaitsta seda kriimustuste, plekkide, putukate ja muude välismõjude eest.
Kaitsekile on tavaliselt valmistatud polüuretaanist või polüvinüülkloriidist ning see on tugev, vastupidav ja paindlik. See võib kaitsta autot päikese, vihma, lume ja jää mõjude eest ning takistada keemilisi reaktsioone, mis võivad kahjustada sõiduki välimust.
Kaitsekile paigaldamine võib võtta aega paar tundi kuni päevani, sõltuvalt sellest, millist tüüpi kaitsekile on valitud ja kui suur on auto pindala, millele see kantakse. Paigaldamine toimub tavaliselt spetsialiseeritud töökojas ning protsess hõlmab auto põhjalikku puhastamist ja ettevalmistamist, et tagada kile nõuetekohane kinnitumine.
Auto kaitsekile kaitseb auto välimist osa ka UV-kiirguse eest, mis võib pleegitada ja kahjustada värvi ning viimistlust. Kile takistab ka kriimustuste ja kahjustuste teket, mis võivad tekkida parkimiskahjustuste, kivide või muude välimiste tegurite tõttu. Kui auto kaitsekile on kahjustatud, saab selle lihtsalt eemaldada ja asendada uue kihiga, mis kaitseb auto välispinda veelgi.
Värvikaitsekilede paigaldus enim kuluvatele kohtadele:
- Tagapampri laadimisala
- Lävepakud
- Lingialused
- Esituled
Kiletamise eesmärk on kaitsta auto värvi kriimustuste ja kulumise eest. Värvikaitsekiled on läbipaistvad, seega jäävad need auto kerel täiesti märkamatud ja ei muuda auto välisilmet. Kiled on isetaastuvate omadustega ja need kestavad autol aastaid. Ennekõike soovitaks värvikaitsekilesid paigaldada uutele, äsja müügisalongist välja sõitnud autodele.
Klaaside toonimine OÜ põhitegevusalaks on auto- ja majaklaaside toonimine. Helista ja peame nõu!
Kommentaarid (0)