GOODNEWS COMMUNICATION OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 831 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,0 punktiga aga kommenteerit

GOODNEWS COMMUNICATION OÜ hetkeolukord

Juba 831 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,0 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2022

ME USUME … et hea sõna muudab maailma! Usume, et meil kõigil on võimalus ja kohustus muuta enda, oma lähedaste, sõprade, kaaskodanike ja kogu inimkonna elusid paremaks. Lihtsaim võimalus on teha seda hea sõna abil, sest hea sõna päästab elusid! Meil kõigil on kohustus muuta maailma paremaks paigaks ja me võtame seda kohustust väga tõsiselt! Me levitame head sõna!

ME TEAME … et kuri sõna tapab! Kurja sõnaga on hävitatud inimeste elusid nii otseses kui kaudses tähenduses. Seda on tõestanud läbi terve ajaloo toimunud traagilised sündmused, mille päästikuks on olnud halva inimese pahatahtlik idee. Eriti ekstreemne on olukord, kui haiget saanud inimesed võtavad endalt elu, sest nad on jäänud üksi, mitte ilmtingimata füüsilises, vaid pigem vaimses mõttes. Keegi ei ole neid hea sõnaga toetanud, nende eest seisnud ja neile öelnud: „Sa ei ole üksi!“. Meil on au ja vaimne kohustus levitada head sõna!

ME OLEME VEENDUNUD … et iga ühiskond vajab kangelasi! Me armastame kangelasi ja meil on au olla paljude kangelaste teekaaslasteks! Seisame vankumatult kangelaslike inimeste kõrval ja avame neile meedias uksed, et kogu ühiskond meie kangelastest kuuleks!

ME OLEME KINDLAD … et koos on kergem! Tõde on see, et üksi ei jõua meist keegi nii kaugele, kui jõuame koos. Meie kliendina saad rahus ja rõõmus teha seda, milles sina hea oled.

Meie meeskond võtab hea sõna levitamise sinu tegevuse kohta enda õlgadele. Me usume, et koos on alati kergem!

ME KINNITAME … et sa ei ole kunagi üksi! Tea, et kui otsustame ühise teekonna meedias luua, anda välja raamatu, teha saateid või korraldada koos hullumeelseid kampaaniaid, siis sa ei ole meiega kunagi üksi. Me juubeldame sinuga, kui saavutame koos kogu ühiskonna positiivse tähelepanu, aga oleme vankumatult sinu kõrval ka siis, kui on rasked ajad!

Ja loe seda ka, see on sulle:

SA OLED ÄGE!

Ja nüüd kohustuslik lause ka: Kogu aasta vältel on ettevõtte juhatuse koosseis püsinud

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Ärev aeg nõuab selget pead – Eesti Psühholoogide Liit ootab aastakonverentsile

11. aprillil toimub Tartus, V Spas, Eesti Psühholoogide Liidu aastakonverents, mis keskendub kohanemisele muutliku maailmaga. Kliimakriisid, geopoliitilised pin
eestielu.goodnews.ee

President Karis kohtub Läti riigipeaga ja avab Eesti uue saatkonnahoone Riias

President Alar Karis on täna visiidil Riias, kus ta kohtub Läti presidendi Edgars Rinkēvičsiga ning avab Eesti uue saatkonnahoone. Eesti ja Läti presidendi koht
eestielu.goodnews.ee

Võistkondlikud versus individuaalsed spordialad: olemus, eelised ja puudused

Spordialade maailm on lai ja mitmekesine, pakkudes tegevusi igasugustele eelistustele ja võimetele. Üks peamisi eristusi spordialade vahel on see, kas tegemist
sport.goodnews.ee

Viis olulist nõuannet, mis hoiavad laste telefonikasutuse turvalisena

“Kuigi telefon annab võimaluse lapsega pidevalt sidet hoida, olen lapsevanemana ikka päris tihti mures, et mu laps veedab liiga palju aega telefonis, tehes seal
huvitav.goodnews.ee

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.