BESTAFTER OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 197 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,8 punktiga aga kommenteerit

BESTAFTER OÜ hetkeolukord

Juba 197 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,8 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024

Bestafter OÜ ei saanud paraku 2024. aastal arendada oma põhitegevusi.

Viimastel aastatel on olnud ettevõtte tegevus tugevasti häiritud majanduslanguse tõttu. Vahepealsel perioodil on ettevõte osutanud vaid episoodiliselt väikesemahulisi teenuseid. Antud perioodi vältel on tegeletud tootearendusega ja seoses sellega lävitud ka patendiametnikega/volinikega. Seniselt tegevusel käegakatsutav tulemus veel puudub, kuid loodud on toote prototüüp, mida on veel arendatud edasi ka 2025.aastal. Samuti on kaalumisel uus äridee, mille osas toimuvad eeluuringud.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.