LEDLIGHT OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 307 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,5 punktiga aga kommenteerit

LEDLIGHT OÜ hetkeolukord

Juba 307 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,5 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2023

Ledlight OÜ on Äriregistris registreeritu 11.09.2020.

Ettevõtte tegevusalaks on erinevate led valgustite ja valgustarvikute disain, tootmine ja müük.

Viimase aasta tegevuses on ettevõte spetsialiseerunud ainult edasimüüjatele ja nende kaubamärkide arendamise või projektipõhiste lahenduste väljatöötamisele.

Tänu pikale arengutööle ja antud valdkonnas tegutsemisele suudame klientidel pakkuda kõrget toote kvaliteeti.

2023.aasta müügitulu oli 71 652 eurot (2022.aasta müügitulu 27 628 eurot) ja kasumit saadi 1 417 eurot (2022.aasta kahjum 20 010 eurot).

Ettevõttes on üks palgaline töötaja ja palgakulu koos maksudega oli 14 015 eurot.

Alates Venemaa invasiooniga Ukrainas on katkenud raudteetransport, mis on meie ettevõtte kauba tarneid mõjutanud. Kliendid ei ole veel aktsepteerinud tarnetingimusi 90-120 päeva. Nii pikad tarneajad eeldavad pikemaid etteplaneeringuid, millega ei olda veel harjunud.

2023-2024 aastal planeerime investeerida kohalikku tootmisbaasi. Tulevikus on plaan siseneda Balti ja Skandinaavia turule.

Ettevõte on jätkuvalt tegutsev.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.