S.V ELEKTER OÜ hetkeolukord
Juba 60 739 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,3 punktiga ja kommenteeritud 1 kord.
Tegevusaruanne 2025
OÜ SV Elekter loodi 08.06.2021. Põhitegevuseks elektrikaablite paigaldus ja elektritööd vastavalt omandatud pädevusele. Kuna Juhatuse liige omab sistööde elektrik, tase 4 kutsetunnistust nr 215043 , (kehtib alates 28.06.2024 - 27.06.2029), teostab ettevõte sellealaseid töid.
Plaanis on pädevust tõsta ja hakata teostama ka suuremamahulisemaid prjekteerimistöid. 2025 aastal osteti siiski see teenus sisse alltöövõtjatelt. Seda tehakse ka 2026 aastal.
OÜ SV Elekter müügitulu oli 207 409, mis ületas aasta ootused. Küll on kliendid napid tasuma oma arveid õigeaegselt. Selleks peab ettevõttel olemas olema lisaraha, et investeerida vahenditesse ja kulumaterjalidesse ning kindlasti tagavara töötasufond.
OÜl suurenes tööjõukulu, samuti materjalid ja kuluartiklid teenuse osutamiseks.
OÜ juhatus on ühe liikmeline. Aruandeaastal on makstud töötasu koos maksudega kokku 60 377 euro ulatuses, mis on suurenenud 962 euro võrra. Samas on ettevõtte ka praeguse olukorraga rahul, kui jätkub sama käive, sest teada on, et majandus langeb, hinnad lähevad kallimaks, kulud suurenevad, kuid tööd peaks jaguma aasta läbi. 2026 aastal on ..... ?
OÜ suurim partner on 2025 aastal olnud VMT Tehased ja MSA Elekter, kellega koostöö jätkub ka edaspidi. VMT Tehased koostöö on olnud suurema mahulisem. OÜ plaan on jätkata koostööd, kuid samas otsida ka kõrvale lisapartnereid, juhuks, kui nende poolt peaks tellimused lõppema.
2026 aasta esimene pool saab olema raske. Pole päringuid ning on näha, et ehitus tööturul on tekkinud väike mõõn. Sellega seoses on ka käibelangus ja kannatada saab arvatavasti ka kasum. 2026 aasta teine pool tõotab tulla kasv ning on planeeritud juba koostöid erinevatel projektidel. Proovime jääda realistlikuks ning võimalikku kasumi langust vältida. Teeme investeeringuid töökeskkonna ja tööliste heaolusse (koolitused, tööriided, tööriistad, töövahendid).
Kommentaarid (0)