RENTORI24 OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 349 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,8 punktiga ja kommenteeritu

RENTORI24 OÜ hetkeolukord

Juba 349 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,8 punktiga ja kommenteeritud 1 kord.

Tegevusaruanne 2023

Rentori24 OÜ 9.august 2021 asutatud ettevõte, mille põhitegevusalaks on veebiprojektide loomine ja käitamine.

Ettevõtte majandusaasta algab 01.01 ja lõppeb 31.12. Ettevõtte raamatupidamine on koostatud lähtudes Eesti Vabariigi raamatupidamise seadusest ning Eesti finantsaruandluse standardist.

2024. aastal plaanib ettevõte jätkata tegutsemist samas ärivaldkonnas.

Asjaolu, et ettevõtte netovara on langenud alla seaduses sätestatud miinimumi, ei tekita juhatuse hinnangul kahtlust ettevõtte suutlikkuses jätkata jätkuvalt tegutsevana ega too kaasa vajadust ettevõtte äritegevuse lõpetamiseks. Juhatuse hinnangul on ettevõte suutlik täitma oma jooksvaid kohustusi võlausaldajate ees.

Kui käesoleva majandusaasta lõppedes ei ole ettevõtte äritegevuse tulemusena netovara nõue siiski täidetud, otsustab osanik netovara taastamiseks vajalike meetmete rakendamise, lähtudes Äriseadustikus § 176 sätestatud kohustusest. Juhatus peab vajalikuks täpsustada, et käesoleva majandusaasta aruande seotud osapoolte lisa kinnitab, et ettevõtte ainuosanikul on 2 534,40 euro suurune nõue ettevõtte vastu, mis koosneb ettevõtte kohustusest hüvitada osanikule tema poolt ettevõtte eest kantud kulutused ja osaniku poolt ettevõttele antud laenudest. Seda nõuet on võimalik vajadusel tasaarveldada osaniku mitterahalise sissemaksega vabatahtlikku omakapitali reservi, et täita seadusest tulenevat minimaalse netovara nõuet. Kui see osutub vajalikuks, on omanik valmis täiendavalt panustama.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.