FUNNELSYSTEMS OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 313 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,3 punktiga aga kommenteerit

FUNNELSYSTEMS OÜ hetkeolukord

Juba 313 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024

Üldine teave

Funnelsystems OÜ on Eestis registreeritud osaühing, mille põhitegevusalaks on olnud digitaalturunduse ja müügivoo automatiseerimise teenuste pakkumine. Aastal 2024 aktiivset majandustegevust ei toimunud ning ettevõtte tegevus on sisuliselt peatunud.

Olulisemad arengud 2024. aastal 2024. aasta jooksul ei teostatud märkimisväärset äritegevust ning ettevõte keskendus olemasolevate kohustuste lõpetamisele ja tegevuse lõpetamise kavandamisele. Juhatus tuvastas, et äritegevuse jätkamine ei ole põhjendatud ning osakapital ei vasta äriseadustikus kehtestatud nõuetele.

Arvestades eeltoodut, otsustati alustada ettevalmistusi ettevõtte vabatahtlikuks likvideerimiseks 2025. aastal. Juhatus esitab 2025. aastal osanikele vastava otsuse eelnõu ja algatab likvideerimismenetluse vastavalt seaduses sätestatud korrale.

Majanduslik seis

Majandusaasta jooksul ei olnud ettevõttel olulisi tulusid ega kulusid. Ettevõttel ei ole töötajaid ega pikaajalisi kohustusi. Kulud piirdusid valdavalt jooksvate halduskuludega. Ettevõttel puudub põhivara ning olulised varad või nõuded.

Tulevikuvaade

Ettevõte ei plaani 2025. aastal enam majandustegevust jätkata. Põhitähelepanu suunatakse ettevõtte nõuetekohasele likvideerimisele ja likvideerimisaruande koostamisele.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.