PINGETON OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 5731 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 5,0 punktiga ja komment

PINGETON OÜ hetkeolukord

Juba 5731 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 5,0 punktiga ja kommenteeritud 1 kord.

Tegevusaruanne 2022

OÜ Pingeton on ettevõte, mis alustas oma tegevust hiljuti, 2022. aastal. Kuigi ettevõte on suhteliselt uus, on see juba suutnud end tõestada kui usaldusväärne ja professionaalne partner elektrijuhtmete ja -seadmete paigalduse valdkonnas. OÜ Pingeton on pühendunud kvaliteetsele teenusele, kasutades oma töös ainult parimaid materjale ja seadmeid.

OÜ Pingeton põhitegevuseks on elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus. See hõlmab mitmesuguseid teenuseid, alates lihtsatest elektrijuhtmete paigaldustöödest kuni keerukate elektriseadmete paigalduseni. Ettevõte on võimeline pakkuma laia valikut teenuseid, mis vastavad klientide erinevatele vajadustele ja eelistustele.

OÜ Pingeton on majanduslikult stabiilne ettevõte. Selle tõestuseks on ettevõtte müügitulu, mis 2022. aastal oli 344 627 EUR. See on märkimisväärne summa, arvestades, et ettevõte on tegutsenud vaid lühikest aega. See näitab, et OÜ Pingeton on suutnud luua tugeva kliendibaasi ja pakkuda teenuseid, mis on nõudlikud ja konkurentsivõimelised.

Lisaks majanduslikule stabiilsusele on OÜ Pingetonil ka tugev töötajaskond. 2022. aastal oli ettevõtte palgakulu 7 289 EUR. See näitab, et ettevõte investeerib oma töötajatesse, pakkudes neile konkurentsivõimelist palka ja hea töökeskkonna. See on oluline, sest rahulolevad töötajad on ettevõtte edu võti.

Kokkuvõtteks võib öelda, et OÜ Pingeton on tõusuteel olev ettevõte, millel on tugev majanduslik positsioon ja pühendunud töötajaskond. Ettevõte jätkab oma tegevust, pakkudes kvaliteetseid elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldusteenuseid. OÜ Pingeton on kindlasti ettevõte, mida tasub jälgida tulevikus.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Elektritööde ohutus- teie turvalisus on meie prioriteet

Elekter on muutnud meie maailma, pakkudes mugavust, jõudlust ja ühenduvust. Kuid selle kasutamine toob kaasa olulisi ohutusaspekte, mis ei tohi jääda tähelepanu
ssb.ee
Elekter on muutnud meie maailma, pakkudes mugavust, jõudlust ja ühenduvust. Kuid selle kasutamine toob kaasa olulisi ohutusaspekte, mis ei tohi jääda tähelepanuta. PINGETON OÜ pöörab suurt tähelepanu elektritööde ohutusele, tagades klientidele turvalised ja usaldusväärsed lahendused. Elektriohutus - miks see on oluline? Elektritööde tegemine nõuab põhjalikke teadmisi ja täpsust. Valesti teostatud elektritööd võivad kaasa tuua tõsiseid tagajärgi, nagu tulekahjud, elektrilöögid ja seadmete rikked. Elektriohutus on oluline mitte ainult inimeste tervise ja ohutuse tagamiseks, vaid ka vara ja

Energiatõhusus elektritöödes- säästame nii keskkonda kui raha

Keskkonnasäästlikkus ja rahaline kokkuhoid on tänapäeva ühiskonnas üha olulisemad teemad. Üks valdkond, kus neid kahte eesmärki saab ühendada, on elektritööde v
ssb.ee
Keskkonnasäästlikkus ja rahaline kokkuhoid on tänapäeva ühiskonnas üha olulisemad teemad. Üks valdkond, kus neid kahte eesmärki saab ühendada, on elektritööde valdkond. PINGETON OÜ on teadlik nende väljakutsete olulisusest ning pakub elektriteenuseid, mis aitavad klientidel saavutada nii energiaefektiivsust kui ka ressursisäästlikkust. Miks on energiatõhusus oluline? Energiatõhusus on oluline mitmel põhjusel. Esiteks aitab see vähendada energiatarbimist, mis omakorda vähendab süsinikdioksiidi heidet atmosfääri. See aitab kaitsta keskkonda ning vähendada kliimamuutuste negatiivset mõju.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.