PILLIOTT OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 147 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad s

PILLIOTT OÜ hetkeolukord

Juba 147 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

Pilliott OÜ alustas tegevust 8.detsembril 2022.aastal.

Pilliott OÜ peamiseks tegevusalaks 2024. aastal vastavalt EMTAK-i klassifikatsioonile oli kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus (EMTAK: 90202).

Aastal 2024 oli ettevõtte müügitulu 3 624 eurot ja aruandeperioodil oli ühingu kasum 538 eurot. Aruandeperioodil põhivarasse ei investeeritud.

Järgneval majandusaastal on plaanis edasi tegutseda põhitegevusalana märgitud valdkonnas. Eesmärgiks on parandada majanduslikke näitajaid ja suurendada müügitulu.

Juhatuse hinnangul on Pilliott OÜ jätkuvalt tegutsev majandusüksus.

Richard Ott Leitham juhataja 28.juuli, 2025

Tallinn

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.