TALLINN, TUNGLA TN 10 KORTERIÜHISTU

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 698 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 7 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puudu

TALLINN, TUNGLA TN 10 KORTERIÜHISTU hetkeolukord

Juba 698 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 7 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

Tegevuse eesmärk on korteriomandite eseme osaks oleva ehitise ja maatüki mõtteliste osade ühine majandamine ja korteriühistu liikmete ühiste huvide esindamine.

KÜ tööd korraldab juhatus. Juhatus oli 2024. aastalõpu seisuga 5-liikmeline.

Töölepinguga töötavaid isikuid on üks, kellele töötasud olid aastas 3554 eurot koos riiklike maksudega.

2024. aastal kaeti remondi- /reservfondist järgnevad kulud:

Lifti audit, remont 508

Hoone küttesüsteemi hooldus/remont 158

Hoone katuse hooldus- ja remonttööd 3349

Üldkasutatavate ruumide elektritööd ja el pirnide vahetus 17

Üldkasutatavate ruumide uste parandus/remont 199

Üldkasutatavate ruumide lukutööd, võtmed 234

Territooriumi parkla markeerimine, liiklusmärgid 309

Elamu remondikulud 4774

Kindlustusmaksed 791

Elamu remondikulud koos kindlustusmaksetega 5565

Laenu põhiosa maksed 7135

Laenu intressimaksed 9067

Kokku 21767 31.12.2024 seisuga on kasutamata remondi-/reservfonditasude jääk kokku 20152,89€

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.