VILJANDI VALD, VIIRATSI ALEVIK, EHITAJATE TN 5 KORTERIÜHISTU

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 530 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduv

VILJANDI VALD, VIIRATSI ALEVIK, EHITAJATE TN 5 KORTERIÜHISTU hetkeolukord

Juba 530 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2025

KÜ Viiratsi Kastan asutati 1998.a. Tegevuse eesmärk on korteriomandite osaks olevate ehitiste ja maatüki mõtteliste osade ühine majandamine ja korteriühistu liikmete huvide esindamine. Korteriühistu tööd korraldab 4 liikmeline juhatus.

Remondifondi jääk 31.12.2025.a. seisuga 43098 eurot. Korteriühistu maksis palka kahele osalise tööajaga töötajale summas 3659 eurot.

2025 .a. majandusaastal kõrvaldati jooksvalt tekkinud rikked, teostati hooldustöid ja koostati korterelamu rekonstrueerimisprojekt. 2026.a.majandusaastal on eesmärk jätkata renoveerimisega.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.