TALLINN, SÕPRUSE PST 210 KORTERIÜHISTU hetkeolukord
Juba 611 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2024
Korteriühistu tegevuse eesmärk on elamu ja selle juurde kuuluva maatüki ühine majandamine ja liikmete ühiste huvide esindamine.
Korteriühistus on 30 korterit, liikmeid 35 (sh 1 juriidiline isik). Ühistu tööd juhib 3 liikmeline juhatus. Korteriühistu määrab vahendeid hooldustasudeks ja remondiks vastavalt majandustegevuse aastakavale. Aruande perioodil kogutud remondirahade arvelt teostati laenu ja intressi tagasimakseid Swedbank AS-le 5 475 eurot.
Juulis telliti ja paigaldati numbrikleebised trepikodadesse korruste ja korterite märgistamiseks. Kleebiste hind 73,20. Novembris teostati maja sokli ja seina liitekoha soojustamine. Töö maksumus oli 1465,12. Arve tasuti eelmise perioodide akumuleeritud tulemi arvelt.
Remondifondi raha kogutakse planeeritavateks töödeks, milleks on panduse rekonstrueerimine, püstakute kanalisatsioonitorude vahetus vastavalt vajadusele ning laenu tagastamine pangale. Remondifondis oli 2024 aasta lõpu seisuga 43800 eurot.
Reservkapital on 3573 eurot, eelmiste perioodide akumuleeritud tulem 2292 eurot.
Korteriühistu juhtimine, majandamine ning raamatupidamine on kooskõlas Eesti Vabariigis kehtiva seadusandlusega.
Kommentaarid (0)