TALLINN, E. VIIRALTI TN 7 KORTERIÜHISTU

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 477 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puudu

TALLINN, E. VIIRALTI TN 7 KORTERIÜHISTU hetkeolukord

Juba 477 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

Tegevusaruanne KÜ Viiralti 7 moodustati 2002. a. Korteritiühistusse kuulub 12 korterit. KÜ juhtimiseks on valitud 3-liikmeline juhatus. KÜ tegeleb elamu Viiralti 7 haldamise ja majandamisega ning vähesel määral ka mitteeluruumide rentimisega. Korteriühistu palgal oli 2024.a. 2 inimest. KÜ kulutused 2024 a. olid kokku 40132 eurot ja 78 senti.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.