JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, KIVI TN 10 KORTERIÜHISTU

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 383 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad s

JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, KIVI TN 10 KORTERIÜHISTU hetkeolukord

Juba 383 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kivi tn 10 korteriühistu moodustati 2001. a.

Korteriühistu reservkapital moodustab 2024.a. 2 258 EUR.

Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kivi tn 10 korteriühistu tegevuse eesmärk on korteriomandite eseme osaks olevate ehitiste ja maatüki mõtteliste osade ühine majandamine ja korteriühistu liikmete ühiste huvide esindamine.

Aruandeaastal põhitegevuse tulud olid 8 385 eurot ja kulud olid 8 389 eurot.

Korteriühistu liikmeteks on 25 korteriomannikku. Korteriühistu tööd korraldab juhatus. Juhatus on 3-liikmeline.

2024. aastal tehtud tööd on torude remondi summas 268 eurot, küttekeskuse remondi summas 848 eurot, ventiljatsiooni puhastus summas 841 eurot

Raamatupidamine korraldab Buhgalter OÜ

Allkiri Kuupäev

Juhatuse liige

Pjotr Murašin _____________________

Juhatuse liige

Aleksandr Romanovitš ____________________

Juhatuse liige

Evgenia Leys-Yaloza ______________________

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.