IDA-VIRUMAA DIABEETIKUTE SELTS MTÜ hetkeolukord
Juba 301 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2025
2025a. külastasime oma seltsiga ühte üritust. Esimene oli aastaaruande koosolek-seminar Kubija hotellis. Diabeedipäeva konverentsist loobusime, kuna inimesed kartsid nakatuda hooajalistesse viirustesse. Lisaks on olnud tegemist individuaalse nõustamisega, kuna Ida-Virumaal on kaks kogukonda: eestikeelsega suhelda on lihtsam, sest tegemist on emakeelega ja ka toimib eestikeelne suhtlusvõrgustik. Venekeelse kogukonnaga on keerulisem, kuna ei ole tekkinud ühtegi venekeelset aktivisti, kes venelased kokku koguks.
Kommentaarid (0)