TARGA TÖÖ ÜHING MTÜ hetkeolukord
Juba 549 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
Eesti Targa Töö Ühingu 2023. aasta tegevusaruanne keskendub mitmele olulisele valdkonnale ja projektile, mis aitavad kaasa paindlike töövormide edendamisele Eestis.
Peamised Tegevusvaldkonnad
Tugi Organisatsioonidele: (cid:127) Koolitused ja nõustamine paindlike tööviiside rakendamisel.
(cid:127) Kaugtöö Tegija märgise väljaandmine, mis tunnustab ettevõtteid, kes edendavad kaugtööd ja paindlikkust oma töökeskkonnasn (Targa Töö Ühing)nn (Targa Töö Ühing)n.
Koolitused Eraisikutele: (cid:127) Täiend- ja ümberõppekoolitused, keskendudes virtuaalsele meeskonnatööle ja IT-teemadele.
(cid:127) "Work In Tech" programm, mille eesmärk on pakkuda naistele ümberõpet IT-valdkonnasn (Targa Töö Ühing)nn (Targa Töö Ühing)n.
Uuringud ja Projektid: (cid:127) Osalemine nii kohalikes kui rahvusvahelistes uuringutes ja projektides, mis käsitlevad paindlikke töövorme.
(cid:127) VIBES projekt, mis keskendub virtuaalse meeskonnatöö oskuste arendamisele haridusasutustes ja ettevõtetesn (Targa Töö Ühing)nn (Targa Töö
Ühing)n.
Olulised Projektid ja Uuringud
Kaugtöö Uuring: Igapäevaselt kogutakse ja analüüsitakse andmeid kaugtöö kohta, mis aitavad mõista parimaid praktikaid ja väljakutseid seoses kaugtööga
Eestisn (Targa Töö Ühing)nn (Targa Töö Ühing)n.
ERASMUS K2 VIBES Projekt: Keskendub virtuaalsete ärioskuste arendamisele, pakkudes täiendkoolitust nii ülikoolides kui ettevõtetesn (Targa Töö
Ühing)n. ERASMUS K2 VIBES projekt, täisnimega "Virtual Business Skills Empowerment", on rahvusvaheline initsiatiiv, mille eesmärk on arendada virtuaalse meeskonnatöö oskusi. Projekt toimus aastatel 2021-2023 ja selle peamine väljund on õpimoodul, mida saab rakendada erinevates haridusasutustes.
Kaugtöö Tegija Märgis: Eesti Targa Töö Ühing andis 2023. aastal välja Kaugtöö Tegija märgise, tunnustades 43 uut organisatsiooni, mis soodustavad kaugtööd ja paindlikke tööviise. Lisaks pikendasid 26 organisatsiooni oma varem saadud märgist, mis teeb kokku 195 märgisega tunnustatud organisatsiooni. Parima kaugtööd soosiva juhi tiitli pälvis Haljala valla vallavanem Anti Puusepp. Märgise väljaandmise eesmärk on tunnustada ja innustada ettevõtteid, kes pakuvad oma töötajatele paindlikke töövõimalusi, ning aidata kaasa selliste tööviiside laiemale levikule Eestis. Lisainfo leiate Targa Töö
Ühingu kodulehelt smartwork.ee ja PARE veebilehelt pare.een (PARE)nn (Harju Elu)nn (Targa Töö Ühing)nn (Personaliuudised)nn (Äripäeva
Teabevara ja Nõuandekeskus)n.
Eesti Peresõbralikkuse Märgis on algatus, mille eesmärk on tunnustada ja edendada tööandjaid, kes loovad peresõbraliku töökeskkonna. Targa Töö Ühing on juhtiv partner selle programmi koolitus- ja arendustegevustes, pakkudes vajalikku tuge ja juhendamist ettevõtetele, kes soovivad saavutada peresõbralikkuse märgist. Peresõbralikkuse märgise eesmärk on edendada töö- ja eraelu tasakaalu, aidates tööandjatel luua töökeskkondi, mis arvestavad töötajate perede vajadustega. See hõlmab paindlikke töötingimusi, lapsevanemate toetust, hoolduskoormusega töötajate toetamist ja palju muud. Märgis aitab tõsta teadlikkust peresõbralikkuse olulisusest ning motiveerib organisatsioone astuma konkreetseid samme selle saavutamiseks.
Targa Töö Ühingu roll programmijuhtidena hõlmab järgmist: (cid:127) Koolitused ja Nõustamine: Pakkuda tööandjatele põhjalikke koolitusi ja nõustamist, et aidata neil mõista ja rakendada peresõbralikke praktikaid.
(cid:127) Arendusprogrammid: Arendada ja juhtida programme, mis toetavad ettevõtete püüdlusi peresõbralikkuse suurendamisel.
(cid:127) Parimate Praktikate Jagamine: Koondada ja jagada parimaid praktikaid, et inspireerida ja juhendada teisi ettevõtteid.
2023a. aasta jooksul on Targa Töö Ühing pakkunud tuge ja koolitust paljudele organisatsioonidele ning eraisikutele, edendades paindlikkust ja kaugtööd Eesti töömaastikul. Programmide ja projektide kaudu on saavutatud märkimisväärseid tulemusi, näiteks "Work In Tech" programmi raames on mitmed naised saanud uued oskused ja alustanud karjääri IT-sektoris.
Targa Töö Ühing jätkab aktiivselt tööd paindlike töövormide edendamise nimel, pannes suurt rõhku nii organisatsioonide kui ka üksikisikute arengule ja toetamisele.
Lisateavet ja põhjalikuma ülevaate Targa Töö Ühingu tegevustest leiate nende ametlikult veebilehelt Targa Töö Ühingn (Targa Töö Ühing)nn (Targa Töö
Ühing)nn (Targa Töö Ühing)nn (Targa Töö Ühing)n.
Kommentaarid (0)