ASUTAJAD MTÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 1219 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 14 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puu

ASUTAJAD MTÜ hetkeolukord

Juba 1219 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 14 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2025

Asutajad MTÜ peamiseks eesmärgiks on soodustada idufirmade asutajate omavahelist aktiivset suhtlemist ning kogemuste vahetamist.

Ühtlasi on Asutajate Selts oluliseks veduriks Eesti idusektori arendamisel, olles aktiivses suhtluses erinavate poliitikakujundajate ning relevantsete organisatsioonidega.

2026. aatsal plaanib selts tegevust samades suundades jätkata ja intensiivistada.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.