KOHTLA-JÄRVE LINN, UUS TN 7 KORTERIÜHISTU

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 333 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad s

KOHTLA-JÄRVE LINN, UUS TN 7 KORTERIÜHISTU hetkeolukord

Juba 333 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

ADMINISTRATIIVARUANNE

Kohtla-Järve linn, Uus tn 7 korteriühistu alustas tegevust veebruaril 2012 aastal 1m2 eluruumi teenindustasu on 1,00 euro/m2. Igakuised eraldused arvestuse teenus – 0.64 eurot. Kogu korteriühistu eelarve tulude pool moodustab teenindustasust. Korteriühistu on mittetulundusuhing ega tegele ettevotlusega.

2024 majandusaasta arvestuslik sissetulek 46585 eurot moodusta korteriomanike üüride laekumistest ( sh.vee eest 5923 eurot, soojusenergia 20391 eurot, ). Arvestatud ekspluatatsioonikulude fond on 4655 eurot (aruandeaasta ekspluatatsioonikulude fond on -25580 eurot ).

2024.aastal labiviided tood majas: - Hoone tsokli remont.

- Drenaazisüsteemi remont.

-Vihmatorude - puhastamine ja remont.

-Lõikamine ja okste eemaldamine.

-Joksev remont.

Korteriuhistu vahendab kommunaalteenustest vett, kanalisatsiooni ja keskkutet, st.

teenuse osutaja esitab uhistule teenuste eest koondarved ning uhistu esitab nende alusel korteriomanikele eraldi arved vee ja kutte eest tasumiseks.

Reservkapital, mille suurus ei ole väiksem kui üks kaheteistkümnendik seltsingu aastakuludest, 5588 (viis tuhat viissada kaheksakümmend kaheksa) eurot.

Julia

Prunbach

Juhatuse liige

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.