VIRU-NIGULA VALD, ASERI ALEVIK, KESKTÄNAV 18 KORTERIÜHISTU

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 264 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad s

VIRU-NIGULA VALD, ASERI ALEVIK, KESKTÄNAV 18 KORTERIÜHISTU hetkeolukord

Juba 264 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2025

Korteriühistu on mittetulundusühistu, mille eesmärgiks on korteriomandite eseme osaks olevate ehitiste ja maatüki mõtteliste osade ühine majandamine ja korteriühistu liikmete ühiste huvide esindamine.

Töö korraldab üks juhatuse liige 2025.aastal tehtud heakorrateenused 1056 eur , korteriühistu korjab vahendeid hooldustasudeks ja remondiks vastavalt majanduskavale 2026.a.

2025.aastal töötajate arv oli 0 ja palgakulu 0 eur.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.