ALATSKIVI LASKETIIR MTÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 464 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduv

ALATSKIVI LASKETIIR MTÜ hetkeolukord

Juba 464 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

MTÜ Alatskivi lasketiir on kõigile nõutele vastav ja registreeritud tegevusloaga lasketiiru, mida saavad kasutada kõik valla ja piirkonna huvilised.

Lasketiiru sihtrühmaks on kõik Peipsiääre valla elanikud, kes on huvitatud tulirelva laskmisharjutustest. Samuti on kasusaajateks kõikide valla koolide õpilased, kui tekib võimalus hakata õhupüssist treeninguid läbi viima. Lisaks on kasusaajad valla kaitseliitlased, kes saavad hakata kodu lähedal harjutamas käia.

Lisaks lasketiirule on plaan arendada tulevikus sellest ruumist ka avalik varjumiskoht koos kerksuskeskusega. Selleks on 2023. aastal soetatud toetuse abil 2 elektrigeneraatorit. Kerksuskeskus on välistest teenusepakkujatest (elekter, küte jne) sõltumatu hoone, mille katkematu ning jätkusuutlik toimimine on tagatud lokaalsete süsteemide kaudu. Loodud on võimalused inimestele abi, nõu ja info andmiseks, varjumiseks ning ajutiseks ümberasumiseks hädaolukordades ja ähvardavate ohtude korral.

2024. aastal renoveeriti Alatskivi lasketiir Peipsiääre valla kaasava eelarve raames.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.