HERBALIA MTÜ hetkeolukord
Juba 193 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2025
Herbalia MTÜ põhitegevusalaks on loodushariduse edendamine ja koolituste korraldamine.
2025. aastal viidi koostöös Äigarid MTÜ-ga edukalt ellu projekt vanemaealiste kaasamiseks ja taimepärimuse kogumiseks ning jätkati töötubadega kloostrimeditsiini jms teemadel Padise kloostris 2025. aasta oli ka enesetäiendamise aasta, juhatuse liige osales mitmel rahvusvahelisel koolitusel, mis käsitlesid õuesõpet, meeskonnatööd looduses ja looduskeskkonnas hakkamasaamist.
2026. aastal on plaanis jätkata projektidega vanemaealistele ning jätkatakse koolituste korraldamisega, et eelmisel aastal kogutud kontaktid ja teadmised rakendusse tuua.
MTÜ peamisteks koostööpartneriteks olid 2025. aastal MTÜ Äigarid, Lääne-Harju Koostöökogu, Padise kloostri külastuskeskus ja Padise
Põhikool.
Kommentaarid (0)