EESTI MAHEPÕLLUMAJANDUSE SA hetkeolukord
Juba 412 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 18 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutus on asutatud 15.09.2000. Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutuse tegevuse eesmärk on mahepõllumajanduse arendamine ja propageerimine Eestis. Tegevuse sisu on teabesiirde korraldamine, uurimistööde läbiviimine, infomaterjalide väljaandmine ja muu mahepõllumajanduse alane arendustegevus.
Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutuse tegevuse sihtgrupiks on eelkõige mahepõllumajanduse ja väiketöötlemisega tegelevad ettevõtted ja organisatsioonid aga ka teised eraisikud ja organisatsioonid ning laiem avalikkus.
EMSA 'l on head koostöösidemed nii Eesti mahepõllumajandusega tegelevate institutsioonide ja organisatsioonide kui ka välisorganisatsioonidega. Osa projekte viiakse läbi koostöös välispartneritega.
EMSA on ülemaailmse mahepõllumajandusorganisatsiooni IFOAM liige ning osaleb ka IFOAMi Euroopa Liidu grupi töös. EMSA kuulub Eesti mahepõllumajandusorganisatsioonide ühendusse Mahepõllumajanduse Koostöökogu ning osaleb ka selle töö korraldamises.
EMSA ellu viidud projektide peamiseks rahastusallikaks on avalik sektor. 2023. a projektid hõlmasid koostöös teiste sama valdkonna arendusorganisatsioonidega peamiselt mahepõllumajanduse alast teavitus- ja arendustööd. Rahvusvahelise koostöö raames valmistati ette EL rahastamisprogrammi Horisont 2020 projektitaotlus, tegevused käivituvad 2024. a. Osaletakse regionaalses koostöös Rootsi maaelu arengu organisatsiooniga Coompanion.
Aruandeperioodil oli Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutus tööandjaks 1 inimesele. Töötasudena on nii töölepingu kui ka käsunduslepingu alusel töötajatele koos sotsiaalmaksuga makstud 38 667 eurot
Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutus jätkab 2024. a tegevust samades valdkondades. Samuti otsitakse võimalusi uuteks siseriiklikeks ja rahvusvahelisteks koostööprojektideks.
Sihtasutuse tegevusega ei kaasnenud keskkonnamõjusid ega olulisi sotsiaalseid mõjusid. Tegevuskeskkonna üldine (makromajanduslik) areng finantstulemusi märkimisväärsel tasemel ei mõjutanud.
Kommentaarid (0)