ANNETUSKULTUURI EDENDAMISE SA hetkeolukord
Juba 104 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2022
Hopely tegevusaruanne 2022
Annetuskultuuri Edendamise Sihtasutuse eesmärk on toetada jätkusuutliku mõjuga algatusi, mis lahendavad teravaid probleeme Eesti ühiskonnas.
2022. aasta tegutsemiskuude jooksul käivitasime mitmeid algatusi ja andsime omapoolese panuse heategevusorganisatsioonide ja -projektide toetamiseks.
Oleme keskendunud jätkusuutlike algatuste toetamisele nii rahaliselt, kui ka teadmistega. Selleks kaasame erinevaid eksperte, kes panustavad jätkusuutlikkuse tagamiseks oma teadmiste ja kogemustega. Nende hulka kuuluvad nii edukad ettevõtjad, nõustajad kui ka personali- ning turundus asjatundjad.
Allpool on loetletud Annetuskultuuri Edendamise Sihtasutuse tegevussuundade tulemused 2022. aastal.
Peamised tegevused aastal 2022 olid järgmised:
I. Hopely.ee annetuskeskkonna lansseerimine, mille osaks olid sisuturundusartiklid Delfis, plakatid avalikus ruumis, postitused ning inspiratsioonivideod sotsiaalmeedias;
II. Gabrieli Loomade Elu toetamiseks loodud kampaania, mille eesmärk oli parendada hüljatud kasside elutingimusi hoiukodus ning julgustama inimesi võtma uus pereliige just hoiukodust;
III. Eesti loometegevuse toetamiseks loodud kampaania, mille eesmärk oli toetada noormuusiku Paula Pajusaare uue singli avaldamist;
IV. Kultuuri tegevuse toetamiseks valisime välja Muusikute Fond PLMF, kes ulatab abikäe esinemisvõimalusteks nii kodus kui välismaal, täiendõppeks, järjepidevaks konsultatsiooniks jpm.
V. Keskkonnahoiu tegevuse toetamiseks lõime kampaania Päästame Eesti Metsad MTÜ toetamiseks, kuna tegevus ühtib Annetuskultuuri
Edendamise Sihtasutuse jätkusuutliku nägemusega.
VI. Leibkondade aitamine vaesusest tulenevate vajaduste täitmisel lõime kampaania Sihtasutus Eesti-Hollandi Heategevusfond toetuseks.
VII. Tervishoiu valdkonna toetamiseks lõime koostöövormi rehabilitatsioonikeskusega MTÜ Keila RK-ga.
VIII. MTÜ Virumaa Tugiteenuste toetuseks loodud kampaania, mille eesmärk on toetada lastega perede ning erivajadustega inimeste toimetulekut.
2023. aastal jätkab Annetuskultuuri Edendamise Sihtasutuse tavapärase tegevusega, millega toetame käimasolevaid heategevusprojekte.
Plaanis on laiendada koostöövõrgustikku ning laiendada organisatsiooni tuntust.
Investeeringud 2022. aastal investeeringuid materiaalsesse ja immateriaalsesse põhivarasse ei tehtud.
Tulud ja kulud 2022. aastal koosnesid Annetuskultuuri Edendamise Sihtasutuse tulud eraisikute annetustest ja ettevõtlustuludest. Tulud kokku moodustasid 1 691 eurot. Kulud koosnesid peamiselt sihtotstarbeliselt finantseeritud projektide otsestest kuludest ja ettevõtte asutamise ja tegevusega seotud üldkuludest.
Peamised finantssuhtarvud 31.12.2022 28.06.2022
Tulud 1 691 0
Tulem - 93 932 0
Lühiajaliste kohustiste 0,11 0 kattekordaja
Finantsnäitajate arvutamise metoodika:
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja = käibevara / lühiajalised kohustised
Personal 2022. aastal arvestati Annetuskultuuri Edendamise Sihtasutuse nõukogu liikmetele tasu koos sotsiaalmaksuga kokku 6 673 eurot, sihtasutuse juhatuse liikmetele 2022. aastal tasu ei arvestatud ja väljamakseid ei tehtud. Tegevjuhile arvestatud ja väljamakstud tööjõukulu moodustas summa 3 414 eurot. Sihtasutuse majandusaasta keskmine töötajate arv oli 0. 2022. aastal moodustasid ettevõtte tööjõukulud 10 087 eurot.
Kommentaarid (0)